2733
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
بمیرم برات عزیزم معذرت میخوام بخدا ....امیدوارم همیشه شادباشی و تا هست شادی وسلامتی باش فقط😘😘😘

نه این چه حرفیه شما چیزی نگفتید اصلا

ممنونم همچنین

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
عزیزززم چرا دوسش نداری؟!!خوبه دیگه  همه مانتوا همین سبک شدن

درسته من پیرو مد نیستم،اما اینا از مد افتادن،ضایعس

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه منم عکس کیفم رو بزارم دیروز خریدم

بله حتما

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
نبند دکمه.سرچ کن گوگل ببین این سبکا پره واینستام هست.ببین چجوری ست کردن

باشه،اما بنظرت شال بخرم یا ازون روسریای بزرگ قواره ای؟

2731
چقدرگستاخانه بعضیتون نظرمیدین  ازنوع حرف زدنتون میشه به فرهنگ و خانواده هاتون پی بردکه ازکجاوب ...

خیلی خیلی ناراحت شدم اما هیچی نگفتم فقط لایک کردم..ممنونم 

قیمت ها همینقدر بودن به فکر ایندمم هستم ممنون از توصیتون

رنگ مانتوت رو خيلي دوست داشتم مباركتون باشه 

شلوار هم  قطعا. جنسش خوب بود كههر گروتي بي حكمت نيست 

رنگ كفش برام معماس كه فكر كنم  انقدررر زرد نباشه 

در كل به اندامتون مياد مهصوصا مانتو 

از کجا خریدی چه خبره تهرانی؟؟؟؟؟

من شلوار خریدم گرون تازه ۹۰مانتوت هم زیر ۱۰۰میاذ

گرون می‌خرید یه چی بخرید بی ارزه معلوم باشه

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
از کجا خریدی چه خبره تهرانی؟؟؟؟؟ من شلوار خریدم گرون تازه ۹۰مانتوت هم زیر ۱۰۰میاذ گرون می‌خرید یه ...

نه شیراز

قیمت ها همینقدر هستن 

2738
از کجا خریدی چه خبره تهرانی؟؟؟؟؟ من شلوار خریدم گرون تازه ۹۰مانتوت هم زیر ۱۰۰میاذ گرون می‌خرید یه ...

واااای عزیزم بابا بخدا قیمتا همینه من در عجبم چرا اینجوری میگید

عکساشو بده ببینیم

شما ها کجایید که انقدر ارزونه؟؟ 

البته شاید برای شما نوع پارچه دوختش و یا برندش مهم نباشه ...

و دیگر هیچ…
خیلی خیلی ناراحت شدم اما هیچی نگفتم فقط لایک کردم..ممنونم  

دوستانه بهت میگم

وقتی اینجا چیزیو به نظرسنجی میذاری بایدانقدر اعتمادبنفس داشته باشی که اگه همه آدما هم مثل ایناجواب دادن بهت برنخوره و سلیقه خودت قبول داشته باشی 

آدما خطرناکن...وحشتناکن....اگه اجازه دادی به حریمت واردبشن دیگه نمیتونی جلودارشون باشی ....چون حدوحدودخودشونوتشخیص نمیدن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اینم کیف منه کفشمم مشکیه میشه نظر بدین

خیلی خیلی خوشگل هست مبارکتون باشخ