2737
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133496 بازدید | 1510 پست
اخه قیمتا اینجورین،حالا مت میگم استارتر ارزون گرفته شالشو،اینج من قیمت کردم ۱۲۰ تومن،موندم بخدا

واااای ی شال بشه 120.😱😱😱

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااسی سلیقت افتضاح کل لباسات 200 هم نمی ارزن قبول کن گرون خریدی بیش از حد....نخوردیم نون گندم ولی دید ...

هر کسی یک سلیقه خاصی داره قیمت ها هم در همین حد هستن لطفا به حرف هایی که میخواد بزنید فکر کنید تا دل کسی نشکنه یک وقت ازتون 

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
ناراحت نشدم من مادر و پدر ندارم تا الان خودم فقط تلاش کردم پس انداز هم خیلی دارم به همین دلیل گفتم&n ...

خب حالا تو ام شلوغ نکن

حالا لباس عید خریدی نمیخاد سخنرانی‌کنی

برو برا منم یه دست بخر پول ندارم

2731
ااسی سلیقت افتضاح کل لباسات 200 هم نمی ارزن قبول کن گرون خریدی بیش از حد....نخوردیم نون گندم ولی دید ...

این چه حرفیه عزیزم خیلی قشنگن لباساشون اینجوری نگین زشته هرکی یه سلیقه ای داره در ضمن اصلا گرون نیس قیمتا همینه شما کجا زندگی میکنید که توقع قیمت کمتر از این دارین خوشگلم

نه زشته،میشه دکمه هاشو نبندم جلوباز شه مثلا،شاید یه چیزی بشه؟؟

نبند دکمه.سرچ کن گوگل ببین این سبکا پره واینستام هست.ببین چجوری ست کردن

گرنگهدار من آنست که من میدانم_شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد🎲🌞^___^
خب حالا تو ام شلوغ نکن حالا لباس عید خریدی نمیخاد سخنرانی‌کنی برو برا منم یه دست بخر پول ندارم

من شلوغش نکردم خانم میتونید یکم محترمانه تر صحبت کنید

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2740

🙄🙄🙄

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
مبارکه گلم‌ب شادی بپوشی.نمیدونم اهل کجایی ولی مانتوتومخصوصاخیلی خوب خریدی.اردبیل گرونی داره بیدادمیک ...

اخه اگه خوشگل باشه حرفی نیست یکی از یکی مزخرفتر

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
ناراحت نشدم من مادر و پدر ندارم تا الان خودم فقط تلاش کردم پس انداز هم خیلی دارم به همین دلیل گفتم&n ...

بمیرم برات عزیزم معذرت میخوام بخدا ....امیدوارم همیشه شادباشی و تا هست شادی وسلامتی باش فقط😘😘😘

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
هر کسی یک سلیقه خاصی داره قیمت ها هم در همین حد هستن لطفا به حرف هایی که میخواد بزنید فکر کنید تا دل ...

میشه منم عکس کیفم رو بزارم دیروز خریدم

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤

چقدرگستاخانه بعضیتون نظرمیدین 

ازنوع حرف زدنتون میشه به فرهنگ و خانواده هاتون پی بردکه ازکجاوباچه تربیتی بزرگ شدین 

مثل آدم نظربدین.....حتی نظرمنفیتونو.....چیزی ازتون کم نمیشه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خب جوونه دوس داره خوش تیپ باشه و لباسای مورد علاقشو بپوشه الان جمع کنه زن شد جمع‌کنه کی حال کنه! ...

درسته😉