2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133498 بازدید | 1510 پست
من دلم نمیاد اینقدر پول به شلوار بدم نهایتش ۱۰۰😂اونم نهایتشا ولی در بقیه موارد دست ودل بازم😁

جین نمیپوشی؟

گرونن؟؟🤔مخصوصا شلوارت

به خدا گرون نخریده،من یه مانتوی خردلی که باور کن ساده بود رو ۳۴۰! خریدم😑😑نه اینکه بخوام پز بدما،چون وضعیت مالیمونم معمولیه اونجوری نیست که بگم پولداریم،ولی واقعا همه ی مانتوها این قیمتا بودن

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم یکی دیگه

شالتم خیلی زیباست و با مانتو هارمونی داره

ولی کفشاتو مناسب ندیدم درسته ک شالت خط نارنجی داره ولی شاید رنگ تیره برای کفش انتخاب مناسبتری بود

خلاصه ک خوش بحالت خرید کردی من ک هییییچی نخریدمو نمیخرم

پول یوخ!

برای اولین بار امسال ب شلواد ۸۰ تومن پول دادم قبلا ۵۰ بیشتر نمیشد.گفتم ۸۰ چقدر زیاده الان شما این قی ...

زیاد تو عکس معلوم نیست که

جنسش چیه و کیفیتش چطوره !

ولی چرا تعجب

یه لگ معمولی ترک میخره آدم ۳۷۰

استاندارد های ادما هم البته فرق میکنه 

مبارکه گلم‌ب شادی بپوشی.نمیدونم اهل کجایی ولی مانتوتومخصوصاخیلی خوب خریدی.اردبیل گرونی داره بیدادمیکنه مانتوزیر۴۰۰نیس اصن.کیفم زیر۲۰۰.وحشتناکه یعنی ایینجا

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
2740
چقدر ندید بدید بابا شلوار ۲۰۰ تومنی دیگه چیه واقعا خدایی همه شاخاشون زدخ بیرون من خودم تا حالا بیشتر ...

عزیزم ندید بدید یعنی چی؟؟

ما شلوار میلیونی ام دیدیم

ولی خب این قیمت به این شلوار نمیخوره😐

ووووای خوااااااهری 😱😱😱😱😱😱 اصلا نمی ارزه ، مانتو شلوار که اصلا نمی ارزه ، خیلی زیاد گرون هستن خیلی خیلی بیشتر از ارزش واقعی 😨😨😨😨

کسانی که قالی میبافند یک نگاه به نقشه دارند و یک نگاه به قالی ؛ ما نیز باید چشم به قرآن داشته باشیم و بر اساس آن تار و پود زندگی خود را ببافیم.این است که قرآن در آیه ۱۲ سوره مبارکه مریم میفرماید «خذ الکتاب» یعنی کتاب را بگیر ؛ یعنی بی نقشه نباش 🌹 جوری زندگی کن که خدا لایکت کنه ، نه بنده خدا 👌
2706