2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133496 بازدید | 1510 پست
من دلم نمیاد 90بدم ب یه شال بجاش ی شلوار میخرم 90😐و اینک چطور دلت اومد اینهمه.پول بدی بجا لباس ..ی ...

قیمت ها همینقدر بودن به فکر ایندمم هستم ممنون از توصیتون

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبز کمرنگ نارنجی پرنگ  نیلی  ابی بنفش

سبز کمرنگ بهش نمیومد؟به مانتوت...باز هرچی دل هودت پسند کرده.انتو وشالت عالیه ولی😍

گرنگهدار من آنست که من میدانم_شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد🎲🌞^___^
عزیزم در اتاق نیست اشپزخانه هست که کلا به این طرف نمیخوره و در بسته هست همیشه

خوشگلم همه چیت عالین و فوق العاده انشالله که به شادی استفاده کنی مبارک باشه کلیییییی قشنگم کلی کیف کردم بازم تبریک♥️♥️♥️

2728
من دلم نمیاد 90بدم ب یه شال بجاش ی شلوار میخرم 90😐و اینک چطور دلت اومد اینهمه.پول بدی بجا لباس ..ی ...

اخه قیمتا اینجورین،حالا مت میگم استارتر ارزون گرفته شالشو،اینج من قیمت کردم ۱۲۰ تومن،موندم بخدا

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
این مانتومه،میخام اتیشش بزنم😭😭

خیلی خوشگل هست عزیزم

عالیه 

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2740
خوشگلم همه چیت عالین و فوق العاده انشالله که به شادی استفاده کنی مبارک باشه کلیییییی قشنگم کلی کیف ک ...

خیلی ممنونم ازتون خانم مهربان😘

قیمت ها همینقدر بودن به فکر ایندمم هستم ممنون از توصیتون

عزیزم ناراحت نشوخب منم مجردی همینطور میکردم الان مس انداز ندارم وخیییییییییلی پشیمونم...مبارکت باش 

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

ااسی سلیقت افتضاح کل لباسات 200 هم نمی ارزن قبول کن گرون خریدی بیش از حد....نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
عزیزم ناراحت نشوخب منم مجردی همینطور میکردم الان مس انداز ندارم وخیییییییییلی پشیمونم...مبارکت باش&n ...

ناراحت نشدم من مادر و پدر ندارم تا الان خودم فقط تلاش کردم پس انداز هم خیلی دارم به همین دلیل گفتم 

ممنونم امیدوارم خوشبخت باشید

خب جوونه دوس داره خوش تیپ باشه و لباسای مورد علاقشو بپوشه

الان جمع کنه

زن شد جمع‌کنه

کی حال کنه!

ولخرجی خوب نیییس ولی خساستم خوب نیس