2737
2739
عنوان

خانمایی که رژیمین لطفاًچندلحظه بفرمایین تاپیک 😆🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 43 پست

شبا سالاد و روغن زیتون یا ماست و خیار یا غذای نونی که با کلم به جای نون لقمه میگیرم کلا سرخ کردنی و فست فود و شیرینی جات و کربوهیدرات رو محدود کردم برنج هم هفته ای دو بار ناهار سبوس برنج هم میریزم ردی سالاد یا ماست موهام نریختن تا حالا

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه چی میخورم ولی کم😐ولی برای هر وعده غذایی پیاده روی میکنم که زود بسوزه😁

آهان اینم خوبه امابابچه کوچیک نمیتونم برم پیاده روی اماتوخونه باآهنگ بپربپرمیکنم... 

بیشتردرگیرشامم چون بخاطرهمسرم که شامومیادخونه مجبورم غذابرنجی درس کنم واسه خودم سوپ ساده عدسی ومرغ آبپزمیخورم 

خواستم ببینم شماها چی میخورین تنوع بدم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2728
شبا سالاد و روغن زیتون یا ماست و خیار یا غذای نونی که با کلم به جای نون لقمه میگیرم کلا سرخ کردنی و ...

چه خوب 👌امتحان میکنم عزیزم ممنون

ببخشید سبوس برنجوچطورگیربیارم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
آهان اینم خوبه امابابچه کوچیک نمیتونم برم پیاده روی اماتوخونه باآهنگ بپربپرمیکنم...  بیشتردرگی ...

من همه چی میخورم ولی کم که موهام نریزه میگیرم تند تند خونه تمیز میکنم بچمو میخوابونم بااهنگ توی خونه پیاده روی میکنم از ۶۳شدم۵۷

صبحونه ۴کف دست نون

ناهار ۱۰قاشق برنج(واسه خورشت و اینا ازاد)

شام ۶کف دست نون

میان وعده هم یک تا دوعدد میوه یا انجیر خشک و شکلات تلخ

دوساعت قبل خواب یه کاسه ماست یا یه لیوان شیر

یه روز تو ماهم ازاد.

فست فود هم به هیچ عنوان.

نیم ساعت قبل هر وعده هم دولیوان اب(در کل تو روز حداقل ۸لیوان اب)

البته رژیمم اصولیه کم کم میخوام لاغر شم برا همین خیلی خیلی ب خودم سخت نگرفتم.

2740
از۸۰رسیدم به۶۲،،اراده ندارم بقیشم کم کنم😞

آفرین بادکترتغذیه اینهمه کم کردی؟ 

منم لاغر بودم میخواستم چاق شم چاق شدم حسابی کیفشو برذم حالا میخوام لاغرشم😐

بابا روتوبرم   

واسه چاق شدنم صلوات بفرستید بلکه فرجی شد     

بآ قآنونِ خودِت زِندِگی کُن ، اینجآ پُشتِ سَر خُدآ عَم حَرف میزَنَن .              
آفرین بادکترتغذیه اینهمه کم کردی؟ 

نه خودم باکمخوری وورزش،،الان دیگه نمیتونمچهارماه هست استراحتم ولی بیشترازسه روزدووم نمیارم

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
صبحونه ۴کف دست نون ناهار ۱۰قاشق برنج(واسه خورشت و اینا ازاد) شام ۶کف دست نون میان وعده هم یک تا د ...

آره اصولیش درسته 

منم سعی می کنم خورشتوبانون بخورم توکالری شماری دیدم کالری خورشت کمتره

چه خوب 👌امتحان میکنم عزیزم ممنون ببخشید سبوس برنجوچطورگیربیارم

عطاریا دارن عزیزم حتما نوع مرغوبش رو بخر زن داداش من یه نوع گرفته بود خیلی طعم بدی داشت ولی اینی من مصرف میکنم اصلا مزه هیچی نمیده راحت میشه توسالاد و ماست مصرفش کنم

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
بابا روتوبرم     واسه چاق شدنم صلوات بفرستید بلکه فرجی شد     & ...

😂😂😂فرستادم.. ترک کجایی؟ 

2706