2733
2739
عنوان

خانمایی که رژیمین لطفاًچندلحظه بفرمایین تاپیک 😆🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 43 پست
عطاریا دارن عزیزم حتما نوع مرغوبش رو بخر زن داداش من یه نوع گرفته بود خیلی طعم بدی داشت ولی اینی من ...

ممنون عزیزم این خیلی خوب میشه منم فقط بخاطرریزش موبرنجومیخورم اگه سبوس استفاده کنیم که بهتره مثلا میدونی کالری یه قاشق سبوس چنده؟ 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیشتر تخم مرغ اب پز ژامبون مرغ گوشت اب پز ماهی اب پز نون سفیدم نمیخورم با برنج یا هویج و کدو اب پ ...

تونستی کم کنی؟ 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2728
ممنون عزیزم این خیلی خوب میشه منم فقط بخاطرریزش موبرنجومیخورم اگه سبوس استفاده کنیم که بهتره مثلا می ...

کالری خیلی کمی داره عزیزم من که اصلا حسابش نمیکنم در حد پنج یا ده کالریه فقط روزانه بیشتر از یه قاشق استفاده نکن هفته ای یکی دو بار هم در حد چندتا قاشق برنج بخور بعضی برنجا هم هستن که کامل تصفیه شده نیستن مقدار منی سبوس روشون هست مجلسی نیستن اما برای مصرف خونگی خیلی خوبن سبوس خیلی خاصیت داره انواع ویتامین ها و فیبر  رو داره

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2738
کالری خیلی کمی داره عزیزم من که اصلا حسابش نمیکنم در حد پنج یا ده کالریه فقط روزانه بیشتر از یه قاشق ...

خیلی ممنون 

من هر کاری میکنم نمیتونم کم کنم.غذاهم کم میخورم هرروز هم ورزش و پیاده روی میکنم اما کم نمشم شکمم بزر ...

آزمایش تیروییدتاحالا دادین؟