2737
2739
عنوان

چرااووووومد؟چرانمیره؟بدبختی داریما

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 104 پست
واقعا ؟

دقیقا من همین امروز داشتم تو مغازه شوهرم فیلمو مبدیدم وه وسط فیلم ی مشتری اومد تو گفت کرونا امده قم چشام گرد شد اولش گفتم شوخی دارن با شوهرم ولی مشتریا بعدی هم همشون میگفتن منم رو فیلم و جزئیاتش دقیق بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خيليييي ميترسم وحشت افتاده تو وجودم اما يه حسي بهم ميگه تو ايران مهارش ميكنن نميذارن همه گير بشه نميدونم خدايا خودت رحم كن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اگر چند وقت دیگه اومدن گفتن واکسنش کشف شده بنظرم این فرضیه درست از آب درمیاد چون حداقل ۱ سال طول می ...

خودشون اعلام کردن زودتر از ۱۸ماهه دیگه نمیتونن واکسنشو بسازن

حالا بازم تا چی پیش بیاد ، البته عرض کردم نمیشه کار یه کشور دیگه باشه بعدشم هیچ جا گزارش تاییدی نیاد براش 

البته دوستان به اصطلاح با معلوماتمون منو آمریکا دوست خطاب میکنن

ولی من عادت ندارم بدون دلیل و ادله چیزی باور کنم

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2742
فیلمش با زیرنویس بود پیدا نکردم

یه تیکه هاییش بودن 

نه زبان اصلی من دارمش 

کاملا متوجه میشی تو فیلم که یک ویروس تو چین فراگیر میشه که منبعش مثلا خفاش هست و فکر کنم اسم کرونا رو هم میگن

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
فکرکنم اسم کرونا رو میارن تو فیلم🤔

ندیدمش نمیدونم ولی این بیماری ازخانواده دوتا بیماری خطرناکه که نسبت به بیماری های قبلی قویتره،یعنی میشه اون روزوببینیم که میگن زیشه کن شده

2740
همین چین اوایل این بیمارو رو نکرده پنهان کاری کرده که عواقبش شده این

هزارتا درد و مرض و چیزای بدتر همینجاس که داریم جا خالی میدیم نمیریم ، اینم مثه بقیه 

بدتر از کرونا داریم و چشامونو بستیم

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
یه تیکه هاییش بودن  نه زبان اصلی من دارمش  کاملا متوجه میشی تو فیلم که یک ویروس تو چین ف ...

البته کرونا ک اسم اختصاصی این ویروس نیست کلا خانواده کرونا ویروس داریم اینم یکی از ویروس های خانواده کرونا ویریده هست مثل خانواده ویروس های هپاتیت 

پس اسمش عجیب نیست 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
ندیدمش نمیدونم ولی این بیماری ازخانواده دوتا بیماری خطرناکه که نسبت به بیماری های قبلی قویتره،یعنی م ...

هیچ بیماری‌ای کاملا ریشه کن نمیشه ولی خب ان‌شاءالله که کنترلش کنن

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
عزیزم این بحث بین دانشجوها و اساتید یک رشته که مربوط به بیوتکنولوژی و بیوتروریسم هست،وجود داره چه رب ...

منم پیرو تحقیقاتشون عرض کردم

چین زودتر از استارت زدن ما برای تحقیقات اعلام میکنه 

پس باید خاک بریزن رو یه نفر 

شما گفتی ضد نظام نیستن ‌ منم از جهت اون عرض کردم خدمتتون

البته کرونا ک اسم اختصاصی این ویروس نیست کلا خانواده کرونا ویروس داریم اینم یکی از ویروس های خانواده ...

نه عجیب نیس 

ولی فیلم عجیبه

ویروسی که تو چین یهویی فراگیر میشه و اعلام میکنن که منبعش خفاش هست

2706