2733
2734
عنوان

چرااووووومد؟چرانمیره؟بدبختی داریما

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 104 پست
عزیزم از خفاش نیست یه چیزی میگم نریزید سرم من این مطلب رو از یکی از دانشجوهای نخبه‌ی بیوتکنولوژی د ...

نه فدات چرا بریزیم سرت از آمریکا هرچی بگی برمیاد حتما همینطوره تازه تو یه تاپیک دیدم استارترش میگفت فیلمشو ساخته بودن خدا لعنتش کنه

ما آبادانیا   
فیلم شیوع ۲۰۱۱تمام جزییاتش  مثل کروناس توفیلم؛ از چین شروع میشه منشاش خفاشه دوره رشد نهفته ...

منم فیلم رو دیدم

خب دقیقا سوال اینجاست که هالیوود از کجا میدونسته که قراره سال ۲۰۲۰ یه ویروس تو چین شیوع پبدا کنه که منبعش هم مثلا خفاش هست؟!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها من قمم شاید اگه شهر دیگه بودم انقدر ترس نداشتم

منم از عصر زياد نگران نبودم اما اومدم سايت ترس افتاد تو كل وجودم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731
ربطی نداره اتفاقا دانشجویی هست که کلا به نظام اعتقاد نداره اساتیدش هم خیلی‌هاشون اینجوری هستن این ...

بحث اعتقاد نبودا 

تحت تاثیر بودن خیلی چیزا میتونه باشه

دلیل علمی تخیلی بیش نیس 

تحقیقات بشه ، چین و همه تایید کنن صداش در نیاد ، مگه ایرانه دروغ پشت دروغ تحویل ملت بدن ، همه هم ساکت تماشا کنن

اگه الان نشم ضد حکومت و خود،فروخته البته

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
منم فیلم رو دیدم خب دقیقا سوال اینجاست که هالیوود از کجا میدونسته که قراره سال ۲۰۲۰ یه ویروس تو چین ...

اون یه بیماری دیگس به اسم سارس که ازخانواده کورونابود کوروناازاون قویتره

نه فدات چرا بریزیم سرت از آمریکا هرچی بگی برمیاد حتما همینطوره تازه تو یه تاپیک دیدم استارترش میگفت ...

اخه دوستانِ آمریکا پرستی که اعتقاد به معصومیتِ آمریکا دارن ماشاءالله کم نیستن😊

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
فقط بچه هاااامون نگیرن خدایا کمکمون کن دیگه هیچی ازت نمیخوام فقط این بیماری زیشه کن بشه عزیزانمون مب ...

بچه هامون نگیرن! 

بزرگترا بگیرن وبمیرن بچه بمونه چیکار آخه؟!😭😭

ببخشید البته منبعت شدید تحت تأثیز دولتشه 

اگر چند وقت دیگه اومدن گفتن واکسنش کشف شده بنظرم این فرضیه درست از آب درمیاد

چون حداقل ۱ سال طول میکشه واکسن یه بیماری جدید دربیاد

مگر اینکه ویروس رو خودشون منتشر کرده باشن از قبل هم واکسنش رو آماده داشته باشن

بحث اعتقاد نبودا  تحت تاثیر بودن خیلی چیزا میتونه باشه دلیل علمی تخیلی بیش نیس  تحقیقات ...

عزیزم این بحث بین دانشجوها و اساتید یک رشته که مربوط به بیوتکنولوژی و بیوتروریسم هست،وجود داره چه ربطی به حکومت داره آخه هرچی میشه به حکومت ربط میدین

اون یه بیماری دیگس به اسم سارس که ازخانواده کورونابود کوروناازاون قویتره

فکرکنم اسم کرونا رو میارن تو فیلم🤔

عزیزم این بحث بین دانشجوها و اساتید یک رشته که مربوط به بیوتکنولوژی و بیوتروریسم هست،وجود داره چه رب ...

دلیلتون کاملا علمیه و به احتمال خیلی قوی ترور بیولوژیک بوده

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2706