2737
2734
عنوان

چرااووووومد؟چرانمیره؟بدبختی داریما

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 104 پست

خییییلی میترسم هدایا خودت رحم کن به شوهرم زنگ زدم بد حرف زد باهام گفتم کرونا اومده می‌ترسم گف کرونا خونه من چیکار می‌کنه یه حرفی میزنیا سرم داد زد دلم شکست درک نمیکنه می‌ترسم بخاطر بچه م آخه ما چه گناهی کردیم زود بمیریم

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم واقعا نگرانم ب خاطر خانواده ام پدرم خواهر برادرم پسرم خدا کمکمون کنه خواب ب چشمام نمیاد

خيلي حس بدي دارم فقط دست به دامن خدام.داغونم داغون

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2742
عزیزم از خفاش نیست یه چیزی میگم نریزید سرم من این مطلب رو از یکی از دانشجوهای نخبه‌ی بیوتکنولوژی د ...

ببخشید البته

منبعت شدید تحت تأثیز دولتشه 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2740
عزیزم از خفاش نیست یه چیزی میگم نریزید سرم من این مطلب رو از یکی از دانشجوهای نخبه‌ی بیوتکنولوژی د ...

فیلم شیوع ۲۰۱۱تمام جزییاتش  مثل کروناس

توفیلم؛

از چین شروع میشه

منشاش خفاشه

دوره رشد نهفته داره

سریع انتقال پیدا میکنه

علائمش هم 

تب شدید . سردرد . سرفه و مشکل تنفسیه

ی پزشک میمیره 

واکسن و درمان نداره 

و راه انتقالشم از تنفس و تماس دست و ایناس!!!

بالاخره یه نفر پیدا شد که حقیقت رو بدونه. من از کسی نشنیدم ولی از روز اول گفتم واقعیت اینه که امریکا ساخته این ویروس رو. چین بعداز انجام مانور با ایران و روسیه حسابی امریکا رو ترسوند و نتیجش شد این. تا جایی که خود امریکا ترسش رو اعلام کرد

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
ببخشید البته منبعت شدید تحت تأثیز دولتشه 

ربطی نداره

اتفاقا دانشجویی هست که کلا به نظام اعتقاد نداره

اساتیدش هم خیلی‌هاشون اینجوری هستن

این یه بحثِ علمی هست

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
نه بابا ادم نمیدونه دیگه چیو باور کنه

من این چیزا رو از پیج خانوم دکتر ظریفی شنیدم دوستان میتونین پیجشو دنبال کنین درمورد کرونام هر مطلب جدیدی باشه اعلام میکنه

@dr_zarifi

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
2706