2733
2734
عنوان

چرااووووومد؟چرانمیره؟بدبختی داریما

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 104 پست
منم پیرو تحقیقاتشون عرض کردم چین زودتر از استارت زدن ما برای تحقیقات اعلام میکنه  پس باید خاک ...

خب عزیزم من که گفتم خودِ منابع چینی اعلام کردن

رو باد هوا که حرف نمیزنن یه قضیه‌ای صددرصد هست دیگه

کلا بحثل بیوتروریسم(ترور با میکروب و بیماری،)خیلی گسترده هست

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
خب عزیزم من که گفتم خودِ منابع چینی اعلام کردن رو باد هوا که حرف نمیزنن یه قضیه‌ای صددرصد هست دیگه ...

تحقیقات درست 

شما هم حرفات درست

ولی تا کسی رو نشناختی هزارتا انگ نچسبون که آمریکا دوسته و فلان و فلان ...

بیشتر عز چیزی که فکزشو کنید عمر و جونیمو همینجا عزم گرفتن ولی ...

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ بیماری‌ای کاملا ریشه کن نمیشه ولی خب ان‌شاءالله که کنترلش کنن

پس سارس چجوری ریشه کن شده بود؟خدایادغدغه ماروببین  من امروزبیرون بودم ازشب احساس سوزش گلو وابریزش دارم ،انشاالله که سرماخوردگیه معمولیه

تحقیقات درست  شما هم حرفات درست ولی تا کسی رو نشناختی هزارتا انگ نچسبون که آمریکا دوسته و فلا ...

من به کسی انگ نچسبوندم

دوستمون گفتن چرا بریزیم سرت منم گفتم چون یه عده هستن که اصلا تو مخیله‌شون نمیگنجه که امریکا کارخطا بکنه،اسمی از کسی نبردم و حتی به کسی هم اشاره نکردم

شما به خودت گرفتی دیگه مشکل من نیست

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731
پس سارس چجوری ریشه کن شده بود؟خدایادغدغه ماروببین   من امروزبیرون بودم ازشب احساس سوزش گلو واب ...

انشالله عزیره من

الکی استرس نگیر ، چیری نیس فدات شم 😘😘

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

خواب ب چشمم نمیاد ‌.ای خدا ب دادمون برس

ن دارو ن امکانات ن بیمارستان هیچیییییی تو این مملکت نداریم ک دلمون ب اونا خوش باشه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
خواب ب چشمم نمیاد ‌.ای خدا ب دادمون برس ن دارو ن امکانات ن بیمارستان هیچیییییی تو این مملکت ند ...

الان یکی میخورتت که چه ربطی به مملکت داره 😀

پس سارس چجوری ریشه کن شده بود؟خدایادغدغه ماروببین   من امروزبیرون بودم ازشب احساس سوزش گلو واب ...

عزیزم به خودتون تلقین نکنید

بهداشت رو رعایت بکنید و بسپارید دست خدا

سارس هم فکر کنم فقط کنترل شده ریشه‌کن نشده

ولی درکل آرامش و خونسردیتون رو حفظ کنید

از دیروز بعضی کاربرا یجوری میزدن تو سرشون انگار دنیا به آخر رسیده

این شرایط مثل شرایطِ یه زلزله هست

عوص اینکه اه و ناله و حیغ بزنیم باید آروم باشیم و به هم اموزش و ارامش بدیم

توکل برخدا....😘🤗

2738
البته کرونا ک اسم اختصاصی این ویروس نیست کلا خانواده کرونا ویروس داریم اینم یکی از ویروس های خانواده ...

اگه تغییرژنتیک نمیداد میتونستن  واکسنشوبسازن،وارد بدن که میشه تقسیم میشه وتغییرژنتیک میده

الان یکی میخورتت که چه ربطی به مملکت داره 😀

من خودم چون کادر درمانم میدونم چقد امکانات درمانی و دارویی داغونی داریم  براهمینه فوق العاده استرس دارم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

البته با اینکه شدیدا معتقدم کار امریکاست ولی از چین و روسیه متنفرم. یعنی سیاستهای کثیف و معلوم الحال نبودن سیاستهاشون نون به نرخ روز خوردنشون باعث شده همهء دنیا از اینا بدشون بیاد. کلا افکارشون کثیفه

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"
من خودم چون کادر درمانم میدونم چقد امکانات درمانی و دارویی داغونی داریم    براهمینه فوق ال ...

اره باباهمرو روهم انبارمیکنن انشاالله کاربه اونجانمیکشه،حس اخرالزمان بهم دس داده

قضیه ماهی شب عید چیه میگن نخرید از چین میاد؟ من خوندم نوشته مال چین نیست پرورشیه شماله. شوهرمم هرسال جلو مغازش ماهی میاره امسالم آورده میگه اینا پرورشیه وگرنه از چین ماهی نمیارن که دونه ۱۰۰ تک تومن که به ما بدن

اره باباهمرو روهم انبارمیکنن انشاالله کاربه اونجانمیکشه،حس اخرالزمان بهم دس داده

بزرگوار فکر کنم آخرالزمان خودش از این موجود دوپا ترسیده و رفته قایم شده داره یواشکی نگاه میکنه. یعنی خیلی دوست دارم نظر خالق رو این روزا بپرسم که آیا مخلوقش هنوزم همونیه که میخواسته؟ یا شرمساره پیش خودش از آفرینش انسان؟

من مرد هستم اما قهرمان و اسطورهء زندگى من زنى بود بنام "مادر"

من ک خواب ندارم هی گریه میکنم اومدم خونه بابامم هی ب شدهرم میگم بیا دنبالم نمیاد...بخاطر بچم میترسم تمام ترسم اونه...مامانمم میگه

2706