2733
2734
عنوان

عاشق دیجی کالا شدم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی بگم مثلا؟میتونی کمکم کنی؟

ببین بگو از کیفیتش راضی نیستم اونی که تو عکس بود نیست انگار خوسم نیومد قبول میکنن...من صدبار بین کامنتا وسایل خوندم گفتن فلان بوده مرجوع کردم

الان شما زنگ بزن بگو قبول میکنن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2740
میگم کی باید زنگ بزنم واسه مرجوع‌؟کدوم قسمتش باید برم؟

اینجایی که سبز هست شماره تماس نوشته تلفن گویا داره اونجا میگه...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اتفاقا فردا تحویل دارم همیشه پرداخت در محل بزنید تا نگران از دست دادن پولتون نباشید

منم اینجوری میخرم 

اتفاقا فردا تحویل دارم همیشه پرداخت در محل بزنید تا نگران از دست دادن پولتون نباشید

چی خریدی؟

2706