2733
2739
عنوان

عاشق دیجی کالا شدم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 129 پست
اخه بعد ک رفتم تو ی فروشگاهی گفتن داره, اون تاریخ داشت دوساله فکر کنم,  

مرجوع میکردی میگفتی برا سیسمونیمه نینی بدنیانیومده میبردن ازت

من پستونک خارجی خریدم آوردن تاریخ نداشت دو سه ماه مونده بود منم چون بچه دنیا نیومدهمرجوع کردم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
حتی اگه بخاطر این باشه که دوبرابر ارزش واقعیش باشه؟

گرون بوده؟

آره قبول میکنن بابا بگو راضی نیستم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه بخاطر این باشه که دوبرابر ارزش واقعیش باشه؟

اگر اثبات کنی پولتو پس میدن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
چی بگم مثلا که قبول کنن‌؟

مثلا کالایی که خریدی اگه درشو باز نکردی بگی مثلا زدگی داره،تاریخش رفته،اندازت نیس،با مشخصات فرق داشته و...

2731
نه اینجور دلایل رو قبول نمیکنن باید دلیل موجه باشه

جدی؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
آخه شوهرم یه شهر دیگه کار میکنه از خودش میزنه دلم میسوزه واقعا ۵۰۰تومن الکی ضرر کنه .چی بگم که قبول ...

نوشتم برات فدات

آره اینجور نیس دلت نخواد پس بدی باید حتما توضیح بدی چرا میخوای مرجوع کنی اونا هم اگر قبول کنن پس میف ...

عه نمیدونستم!

اگر بگه با عکسش متفاوته و خوشم نیومد قبول نمیکنن؟

عه نمیدونستم! اگر بگه با عکسش متفاوته و خوشم نیومد قبول نمیکنن؟

ممکنه قبول کنن آره بگی با چیزی که هست فرق داره اصلا اون نیس 

عه نمیدونستم! اگر بگه با عکسش متفاوته و خوشم نیومد قبول نمیکنن؟

۵۰۰تومن پولی نیست ولی دلم واسه شوهرم میسوزه آخه چرا واسه نیم گرم ۵۰۰تومن اضافه تر پرداخت کنه؟کاش بتونم مرجوعش کنم