2733
2734
عنوان

عاشق دیجی کالا شدم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 129 پست
اره دیجی کالا عالیه ما همیسه خرید میکنیم ازش.       راستی اسپرسو ساز رو چند گرفتی ؟؟؟ ...

انقدرگشتم و نظرات رو خوندم اخرش نوا 149 خریدم 1600خورده ای

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
خب گرم طلا و قیمت و همه ی اینا رو نوشته. وقتی نمی ارزید چرا اصلا سفارش دادن؟ میتونستین مرجوع هم بکن ...

آخه شوهرم بدون اطلاع من سفارش داده بود ومثلا میخواسته منو خوشحال کنه دفعه ی اولی بود که خرید میکردیم نمیدونم چه جوری باید مرجوع کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای نی نیم ک بدنیا نیومده بود دنبال وسایل بهداشتی ماستلا بودم گیرم نیومد زدم دیجی کالا همشو داشت ...

اینجور چیزارو چون خارجی هم هستن نباید خرید

معمولا انقضاندارن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
چطور مبتونم مرجوع کنم؟پولمو چطوری بهم میدن مرسی گلم

خیلی راحت میبری اداره ی پست میگی پس کرایه ببرین اگر در محدوده ی تهران باشی هم خودش میاد.پیکش میگیره ازت 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
بچه ها توروخدا بگین چطور میشه مرجوع کرد کالا رو‌؟جنس رو امروز تحویل گرفتم

زنگ میزنی بهشون اطلاع میدی به فلان دلیل میخوای مرجوع کنی اوناهم راهنماییت میکنن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
چطور مبتونم مرجوع کنم؟پولمو چطوری بهم میدن مرسی گلم

مرجوعی رو اعلام.میکنی شماره کارت میدی سریع واریز میکنن

2740
آهان مرسی عزبزم امروز تحویل گرفتم پس میگیرن؟

تا یک.هفته بله

چطور؟مثال بزن لطفا  من لوازم برقیا رو میترسم

هرچی میخرم تو بازه زمانیش نمیاره

فرقم نداره چی باشع هرچی باسه جز کالای سوپری چون اونارو انثافا به موفع میاره

سه ساعت تو بازه زمانی معطلت میکنه بعد یه مسیج کوفتی میده میگه بعدا لاشما هماهنگ میشه که‌کی بیاریم ابن وسیله رو

بعدم جای اینکه زودتر از بقیه بیارن میندازن آخرین نوبت مثلا چهارروز بعد

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706