2733
2739

من زمان جهازم با یه تومن سه تا کتری قوری خیلی خوب خریده بودم ،الان اونا کهنه شدن میخام جدید بخرم ،چخبره مگه همه بالای یه تومن ،ی جا خرید قدیم دیدم ۶۰۰ ولی خوشم نیومد 

چایی ساز بخر

با ۳ تومن میتونی بخری

کتری قوری از این روهمیا لعابی ک لعاب روش میره فلزی بهتره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهیزیه گرفتن خیلی سخت شده

ی سرویس قابلمه معمولی ۱۰ تومن

سرویس چاقو ۸ تومن.

قاشق چنگال ۲۴ نفره ۹ تومن

کلا جیبم خالی شده

کلی خریدا دیگم مونده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2728
چایی ساز بخر با ۳ تومن میتونی بخری کتری قوری از این روهمیا لعابی ک لعاب روش میره فلزی بهتره

چای ساز دارم ،هر کی میاد میگه مزه چای اون خوب نیس تو کتری قوری دم کن،لعابی اره میپره ،همون روشون پریده دیگ میگم زشته جلو دست دیده مبشه 

بگو تو تازه فهمیدی من سالهاست فهمیدم حتی همون ظاهرم نداری اما دیگه چه میشه کردتحمل کردم

تو هم تحمل کن

مادر شوهرم چیزی گفت بگو والا مادر مردم خیلی حرف میزنن حتی چند بار درباره شما من بحثم شده چون روتون تعصب دارم

دوست ندارم کسی پشت سرتون حرفی بزنه

ها ها هاااااا هرچی گفت چی گفتن بگو بماااند اما لطفا حتی به فامیل نزدیکم اعتماد نکنید ادم همیشه از نزدیکاش حرف میشنوه

اینارو تایپ کرده بودم تعطیل شد

بگو تو تازه فهمیدی من سالهاست فهمیدم حتی همون ظاهرم نداری اما دیگه چه میشه کردتحمل کردم تو هم تحمل ...

قربونت مرسی عزیزم اره تعطیل شد 

حالا دوباره زدم بیا اونجا 

اگه تعطیل نکنن