2410
2553
عنوان

عاشق دیجی کالا شدم😅

1237 بازدید | 129 پست

برا کسیکه بچه ی کوچیک داره تو این.هوایه سرد برفی عالیه واقعا تا از خریداش عقب نمونه🤪

داداشم چن روز پیش از خارج اومده با خانوادش که برادر زادم رو شیش ماهشه اولسن بار میبینمش😍خلاصه نمیشد که چیزی نخر عمه براشون کلی لباس و شلوار پیشبندی  برا جفتشون عروسک برا دختر بزرگش...خریدم 

اسپرسو سازم سفارش دادم ببینم چطور میشه تا الان که از خریدام خیلی راضی بودم واقعا از لحاظ قیمت لباسا فوقالعاده مناسب بود و جنس خوب ببینم بقیه ی سفارشام چه جوری میشه...

اسپرسو ساز و هن دیسفری بلوتوثی وبالش پشت گردنی ماشین،چوب پرده با پرده دوخته شده برا اتاق خواب

شماهم خرید میکنید از دجی کالا؟

مناز پارسال خرید.میکنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هن دیسفری چیه؟

هد فون بیسیم😁

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2714

بسسسسسسسیار بدقول

لعنتیا

روانیم کردن

بدددددددقول بدددددقول بدقوووول

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
یبار ۳ میلیون پول دوستمو خوردن جنسشو تحویل ندادن

جدی😕😕😕واقعا ممکنه چنین چیزی؟

2706