2737
2734
عنوان

عاشق دیجی کالا شدم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسسسسسسسیار بدقول لعنتیا روانیم کردن بدددددددقول بدددددقول بدقوووول

چطور؟مثال بزن لطفا 

من لوازم برقیا رو میترسم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من شاید ۷ ۸ ساله  حتی پستونک نینی هم از دیجی خریدم

چه خوب من از خرید اینترنتی میترسیدم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2740

من برای نی نیم ک بدنیا نیومده بود دنبال وسایل بهداشتی ماستلا بودم گیرم نیومد زدم دیجی کالا همشو داشت, اقا منم همه چی سفارش دادم گفتم وای چه قیمتاش خوبه, بعد که اورد دیدم همه تاریخاش سه چهارماه دیگه تموم میشه بخاطر همین قیمتاش پایین بوده, 

من امروز لوازم آرایش و ویو به دستم رسید عاالین همشون

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
متنفرم ازش شوهرم واسم گوشواره میخی خرید از دیجی کلا نیم گرم بود هزینه اش یه تومن شد اگه میدونستم عمر ...

خب گرم طلا و قیمت و همه ی اینا رو نوشته. وقتی نمی ارزید چرا اصلا سفارش دادن؟

میتونستین مرجوع هم بکنین. راحت پس میگیرن.‌ ما یه بار انگشتر گرفتیم خوب نبود پس دادیم.

من دو سال پک کاااامل لوازم تحریرمو 

تبلتم

ساعت هوشمند 

و ی سری چیزای دیگه ازش گرفتم خییییییلی راضیم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706