1676
1605

سلام دوستان وقت بخیر من تازه سونو چهار بعدی دادم بهم گفت کلیه چپ مجاری ادراریش تنگ ۷میل بنظرتون خطرناک واسه بچه ام حالم خیلی بده نگرانم کسی بود بچه اش یا اطرافیانش این مشکل داشته باشن و در بارداری حل شده باشه یا اگه نوزاد عمل شده چندماهگی عمل شده و خوب شده؟؟؟

اگه تنگی مجاری داره...و دکتر گفته عمل کن ..عمل کن‌...من پسرم ۸ ماهش بود عمل کرد...

دنیانیومده هنوزفک کنم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

دکتر به چی شک کرد که رفتی چاربعدی؟

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 سالم برسن به دستم چون دیدید چقد سختی کشیدم و توی تنهایی هام حبس شدم 😔
دنیانیومده هنوزفک کنم

اوخ اره قشنگ نخوندم..سونو رو ندیدم😁😁

۵تاصلوات ویه دعاازته قلبتون برای شفای یه کاربرسایت که کرونا گرفته بفرستید خیلی ممنون😘😘✌✌               👈تو عمرم اینجوری دلم نگرفته بود😖😖✌        👈❤❤خودمو عشقه❤❤👈کاربری قبلیم بینام۲۹          👈دعا کنید یه خبر خوش بهم برسه😔😭خبر سلامتی یه نفر          👈آلیس کجایی؟! بیا/اینجاعجیب ترین سرزمین دنیاست #نی نی سایت😏😏✌         👈خداجونم یه بارreset کن لطفا!زندگی خیلیااینجاهنگ کرده!😞😞✌         👈سلامتیه اونایی که ازهرانگشتشون/یه1000تاهنر/میریزه/میرنجونن/میسوزونن/میشکونن/له میکنن/نابودمیکنن/وسلامتیه اونایی/که جزدوست داشتن این موجودات هنرمند/باهمه وجودشون/هیچ هنردیگه ای ندارن 🤣🤣✌       👈زیاد خوب نباش/زیاد دم دست هم نباش/زیاد که خوب باشی/دل آدم هارامیزنی/آدم هااین روزها/عجیب به خوبی وشیرینی/آلرژی پیداکرده اند/زیادکه باشی/زیادی میشی🤨😏😏✌        👈وضعیتی شده که به هرکی نیکی کردی پای لرزش هم بایدبشینی!همین دیگه زیادی خوبی کردن هم تهش داستانیه!وقتی که به یکی بگی نوکرتم فکرمیکنه واقعااربابه 😒😒✌             👈 نعمت چیست؟حضور من درجمع دوستان!😀خوشبخت کیست؟شما دوستان که من درحضورتان هستم!😀حالا بدبخت کیست؟اونی که من دوستش نیستم!😒✌والسلام علیکم و الرحمت الله و برکاتوووو😒✌😅میدونم خودشیفتگی رو به حد کمالش رسوندم😎🤣🤣✌✌              👈مهم بودن خوبه ولي خوب بودن خيلي مهم تر/این جمله رو تو گوشتون فرو کنیدمن نباید هی تکرارش کنما😏😏✌✌               👈ای خدا!من هنوز فازبعضیا رودرک نکردم!که دوستن یادشمن😒/واقعا توکاراشون ورفتارشون موندم/به حرفاشون که فکرمیکنم شاخ درمیارم!چون عملشون ورفتارشون خلاف اون چیزاروثابت میکنه/فازت چیه خواهر😒😒✌/امادیگه درس عبرت میشه برام/حرف هیچکی روقبول نکنم/مگه داریم/شانس نداریم که/آدم دوروخیلی دوربرم ریخته 😒😒✌

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
نه ۱۸هفته ام

چرارفتی ۴بعدی؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
گفته که کیست مثانه بعد پزشکم چهاربعدی نوشت

بعد بارداری رفع میشه فکر کنم با اولین ادرار نی نی

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 سالم برسن به دستم چون دیدید چقد سختی کشیدم و توی تنهایی هام حبس شدم 😔
1668
نه چهار بعدی گفته که مجاری ادرارش تنگه ...کسی میشناسین که خوب شده باشه توی بارداری یا بعد تولد؟؟؟

چند تا همین نی نی سایت دیدم گفتن بعد بدنیا اومدن عمل کردن خوبه خوب شدن 

استرس نداشته باش برات بده

میترسم بچه ام کلیه اش از کار بیفته😭

نه بابا دیوونه مگه همینجوریه 

انقد جنین ها تا الان مشکل داشتن مال نی نی تو که چیزی نیس 

شکاف کام و لب و ...

مرسی خواهرم ...اینقدررر سردرد دارم از وقتی دکتر گفت ولی همه چیزش سالمه

فدات. عزیزم اصلا نگران نباش اینا که حل شدنیه