2737
2739
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117077 بازدید | 928 پست
قبلا تو گوشیش چن تا چیز دیده بودم تا نصفه شب همش تو گوشی بود به مادرم میگفتم دعوام میکرد حتی به زور ...

نباید گوشی رو بهش میدادی. 

نباید میذاشتی متوجه شه عکسو دیدی و یواش واسه خودت ارسال میکردی‌.

بگو باشه بیا خونمون صحبت کنیم وقتی اومد برنامه ریکاوری بریز عکساش برگرده نشون خانوادت بده

مردا تو این مواقع  خیلی پررو میشن بجای اینکه سرشو بندازه پایین ومعذرت خواهی کنه وبه غلط کردن بیفته.در عوضش طلبکارن از بس وقیح ان

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی سخته خیانت مزخرفترین حسیه که یه دختر میتونه تجربه کنه اروم باش خودتو اذیت نکن شوهرت اشتبا ...

کاش میمردم و تجربش نمیکردم. همش مشکوک بودم بهش چون خیلی تو گوش

ی بود ولی فکر نمبکردم.... بخدا باهمه چیزش ساختم ولی دیگه اینو نمیتونم

2728

ببخشید اسی جونم ولی خیلی ضعیف برخوردکردی اون بهت خیانت کرده بعداجازه دادی بزنه توگوشت وکتمان کنه مگه با احمق طرفه که عکسو انکارکنه اونیکه باید سیلی میزدتوبودی من اگه جایه شمابودم به جایه اینکه منازخونه قهرکنم اونوازخونه بیرون مینداختم

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا کنه به یه نتیجه ی خوب برسی جلوتو نگرف؟ هیچ توضیحی نداد؟ سابقه نداشت؟ اخه ...

بقرآن از قیافه و اندامم همه تعریف میکنن هیچی براش کم نذاشتم به حرفش گوش میدم نازشو میکشم ولی انگار مرض شده براس. دوستای مجردش با زنای شوهردار دوستن اینم همش بااوناست

اگه خودت درست دیدی،درون انکار میکنه و بعدها هم عکس رو انکار کرد،بدون که هرگز باهات صادق نخواهد بود،کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه از خواب بیدار کرد،اون خودشو به خواب زده

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤
2738
نباید گوشی رو بهش میدادی.   نباید میذاشتی متوجه شه عکسو دیدی و یواش واسه خودت ارسال میکرد ...

بخدا دست و پامو گم کردم خودش میترسید معلوم بود. گوشیشو که برداشتم تو عکسا بودم بالا سرم واستاده بود یه چن لحظخ نگاکردم عکسو بخدا الان میگه فتوشاپه درحالیکه همه چیز حتی سایه دختره هم بود تو ماشین کنارهم عکس انداختن درحالیکه تاالان بامن عکس نمینداخت به بهانه اینکه میگفت لاغره 

بخدا برا اینکه عکسو حذف کنه چنان سیلی زد بهم... 

خدا سزاشو میده ناراحت نباس

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ای خدا... چرا این موجودات انقدر پیچیدن آخه... دادگاه بری حتی میتونی ریز مکالمات و اس ام اساشم بگیری ...

جدی؟؟؟ میترسم.... میگن که عکس و... مدرک حساب نمیشه تو دادگاه

2706