2752
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دست و پامو گم کردم خودش میترسید معلوم بود. گوشیشو که برداشتم تو عکسا بودم بالا سرم واستاده بود ...

میفهمم خیلی سخته و خیانت تنها چیزیه که هیچ جوره نمیشه ازش گذشت . 

ولی برنگرد و اگرم خواستی برگردی با شرط و شروط و حق و حقوق باشه ،چون قبح این قضیه ریخته دفعه ی بعد راحتتر تکرارش میکنه

خیانت خییییییلی سخته.من تو عقد خیانت دیدم البته واسه من با دوس دخترش بهم نزده بود و اومد خاستگاری من ...

بخدا کلا دستام بی حس شده بود فشارم افتاده بود.زورمم نمیرسید التماسش کردم نزنتم. 

2731
میفهمم خیلی سخته و خیانت تنها چیزیه که هیچ جوره نمیشه ازش گذشت .  ولی برنگرد و اگرم خواستی برگ ...

نمیدونم.... بخدا موندم توکارش. آخه چی کم داشته که خیانت کنه. بخدا دلم خونه... راستش من پدر ندارم نمیدونم اگه بود😭😭😭😭😭

عکس رو نمیدونم که مدرک حساب میشه یا نه اما من کسیو میشناسم که پرینت اس ام اسا و مکالمه شوهرشو گرفت و ...

خداکنه که بشه. من از زبون چرب و نرمش میترسم وشغلش جوریه که همه فکر میکنن امامه

نمیدونم.... بخدا موندم توکارش. آخه چی کم داشته که خیانت کنه. بخدا دلم خونه... راستش من پدر ندارم نمی ...

آدم تنوع طلب ذاتش عوض نمیشه ،ولی این چیزی از خوبی و ارزشهای شما کم نمیکنه همسرت خودشو بی ارزش کرده که به هر رابطه ای تن میده.

خدا بیامرزتشون عزیزم . ولی قوی باش و هیچ وقت به بی تکیه گاهی فکر نکن.

هنوز خیلی جوونی و وقت داری واسه بودن با کسی که قدرتو بدونه