2752
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
دعا کن تافردا نباشم بخدا خیلی خستم... دستام میلرزید وقتی دیدمش. من چه گناهی کردم که تو 20سالگی اینجو ...

عزیزم خیلی سخته خیانت مزخرفترین حسیه که یه دختر میتونه تجربه کنه اروم باش خودتو اذیت نکن شوهرت اشتباه کرده ایشالله که هرچی خیره واست پیش بیاد

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دارم میمیرم... بخدا انقددوسش داشتم که نگو. امروز سالگرد عقدمون بودبهترین هدیمو داد😭😭😭😭

من اگه پیشم قسم میخوردن ک فلان کارو کرده باور نمیکردم ..مدینه فاضلم بود .....انقد بهش اعتماد داشتم .....الان حس میکنم همه چی دروغ بود 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
نه مال همین هفته بود احتمالا چون اون لباساشو تازه خریده

خب پس باهاش برخورد کن و اگه میبینی درست بشو نیست بسپارش دست همون دخترا ک لیاقتش هموناس 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
چقدر بعضی دخترا جند...ه شدن،طرف زن داره باهاش دوست میشن،چقدر حقیر چقدر پست ،برو ب پسرای مجرد ی دل سی ...

بخدا قبل ازدواجم هیچ کاری نکردم بعدشم چشم ودلم فقط پیش ش بود ولی اون نانردی کرد. میدونست من از خیانت متنفرم. بخدا موندم چیکارکنم دستام میلرزه از عصبانیت

من واقعا زن یا مرد متاھل کہ خیانت میکنن و نمیفھمم....اقا اگ زندگیت راضی نیستی جدا شو دیگہ چرا خیانت؟ ...

بهش گفتم اگه راستشو بگی نمیرم. بگو مسکلم چی لود آخه کجا کم گذاشتم. گفت من کاری نکردم اینکه بعد فهمیدنمم بازدروغ میگه خیلی میسوزوتتم

چقدر بعضی دخترا جند...ه شدن،طرف زن داره باهاش دوست میشن،چقدر حقیر چقدر پست ،برو ب پسرای مجرد ی دل سی ...

این همیشه حرف منه.  مازناهرچی میکشیم از جنس خودمونه

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
چقدر از اینجور مردا متنفرمم.  ببخشید دوستم ولی از زنای ضعیفی که این جمله رو میگن خیلی بدم میاد ...

قبلا تو گوشیش چن تا چیز دیده بودم تا نصفه شب همش تو گوشی بود به مادرم میگفتم دعوام میکرد حتی به زور بردش خونم. گفت زندگی کن.....شوهرم خیلی زبون بازه الان زنگ زده که دخترت اشتباه دیده آخه مگه من عقب موندم. زود عکسو ح فش کرد

منم بیست سالمه زندگی واسم عذاب شده خداکنه بمیره یامن بمیرم به خانوادت بگوحتماپشتت هستن

الان اومدم خونشون ولی همش میگن حرف میزنیم حل میشه. انگار سربارشونم. مامانم میگه الان همه مردا اینجورین خدااز زنه نگذره ننیگه که شوهر نامردم خیانتکا ه