2733
2739
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117075 بازدید | 928 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ندارم. خسته شدم بخدا چجوری ثابت کنم مگه به این راحتی طلاق میدن میترسم طلاقمو ندن

عزیزم باید عکسا رو برا خودت میریختی

با این حال میتونی بری شکایت کنی خطش چند روز کنترل باشه 

پیاماش و همه رو کنترل میکنن

اگه شماره ی دختر رم داری که بهتر 

2731
خیانت خییییییلی سخته.من تو عقد خیانت دیدم البته واسه من با دوس دخترش بهم نزده بود و اومد خاستگاری من ...

اخرش چی شد؟شما جدا شدی؟

خوب اگه با اون بود همونوعقد میکرد به خانوادشم معرفعی میکرد.مگه مرض داشت با شما وارد رابطه شده بود؟؟

2740
عندالمطالبه

باز اینجوری به نفعته

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
بخدادیشب مثل دیوونه ها هی برنامه چیدم که برم برم یه جاکه پیدام نکنن.... ولی خب میترسم آخرش برعکس شه ...

سلام‌عزیزم‌واقعا‌ناراحت‌شدم‌برات‌ببین‌عزیزم‌مردی‌که‌رفت‌سراغ‌اینکار‌ا‌مطمئن‌باش‌دوباره‌هم‌میره‌مثل‌شوهر‌خودمم‌ولی‌خوب‌من‌دوتا‌بچه‌دارم‌

یه‌بار‌که‌خیانت‌دیدم‌ازش‌باورت‌نمیشه‌وقتی‌بهش‌گفتم‌چکار‌کرد‌تا‌حد‌مرگ‌منو‌با‌کمربند‌زد‌با‌سگگک‌کمربند‌زد‌فرق‌سرم‌از‌حالرفتم‌باز‌میزد‌باچاقو‌افتاد‌دنبالم‌که‌‌بکشم‌😭

وقتی‌رفتم‌‌پزشکی‌قانونی‌از‌یازده‌جا‌آسیب‌دیده‌بودم‌

رفتیم‌تا‌پای طلاق‌

ولی‌خر‌شدم‌برگشتم‌الانم‌میدونم‌زرنگ‌شده‌بازم‌داره‌انجاممیده‌ولی‌نمیتونم‌ثابت‌کنم

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
عسرحرج چیه میتونی بیشتر توضیح بدی؟ 

به‌وجود آمدن وضعیتی که ادامه‌ی زندگی را برای زوجه با مشقت همراه ساخته و تحمل آن مشکل باشد، در کل مفهموم عسر و حرج اینه تو قانون

اگه بتونی ثابت کنی که اذیت شدی دست روت بلند کرده فحاشی کرده بهت یا نفقه نمیده و خیلی چیزای دیگه که زندگی رو واست مشکل کرده میتونی از این راه طلاق بگیری.

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
اون عکسو فورا حذف کرد. منه احمقم که زورم نرسید برااینکه گوشیو بگیره یه سیلی زد بهم. من چجوری حرفمو ث ...

اونم هم حذف کرد کارها خدا بود گوشی بیافته دست داداشمم ببره موبایلی برایه کار یوه که مشکل داشته درستش کته از دست قضا موبایلی یه برنامه میریزه روگوشیش تموم عکساش برمیگرده و داداشمم میبینه 

2706