2737
2739
التماس دعا عزیزم انشالله که دامن همه چشم انظارا سبز بشه دامن منم سبز بشه🙏 انشالله که شماهم بسلامتی ...

انشاالله که هرکی آرزوبچه دارشدن داره خدابهش بده من باورم نمیشه اصلا یک حالیم خدا کنه آزمایشم مثبت بشه🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
سلام حالت خوبه جوابم گرفتم

سلام عزیزم مرسی شکر مثبتتت بود خداروشکر عزییییییزم 😻

منم متاسفانه امروز پریود شدم و قسمت نشد 

رفتی حرم واسم دعا کن 💓

دلم پیشه امام رضاست امیدوارم حاجتمو بگیرم و بیام پابوسش🙏💓

سلام عزیزم اره مثبته... انشاالله آزمایشت هم مثبت باشه.

ببخشید من یه سوال دارم. دوره هام همیشه منظم بوده ولی این ماه تقریبا ۲۰ روز از موعدم گذشته و نشدم. دوتا بیبی چکم منفی بود ازمایشم هفته پیش دادم بتا 0.100 بود ک یعنی منفی. امکانش هست ازمایش اشتباه باشه و من باردار باشم. الانم حالت ضعف و تهوع و نفخ دارم و کمرم و زیر دلم بشدت درد میکنه. کسی بوده شرایطش مثل من باشه؟؟

سلام عزیزم اره مثبته... انشاالله آزمایشت هم مثبت باشه. ببخشید من یه سوال دارم. دوره هام همیشه منظم ...

شما مجدد بی بی بزن عزیزم اگه منفی بود میخواید برای اطمینان ازمایشم بدید مجدد اگه بازم منفی بود برید زیر نظر دکتر خدایی نکرده کیستی چیزی نباشه 

سلام عزیزم مرسی شکر مثبتتت بود خداروشکر عزییییییزم 😻 منم متاسفانه امروز پریود شدم و قسمت نشد  ...

من بخدا هنوزم باورنمیکنم آخه من ۱۸روز لکه بینی داشتم 😶انشاالله شماهم نی نی داربشین همه همه حاجت روابشن

2706