2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بخدا هنوزم باورنمیکنم آخه من ۱۸روز لکه بینی داشتم 😶انشاالله شماهم نی نی داربشین همه همه حاجت روا ...

انشالله عزیزم ممنون 

ببین الان که فهمیدی مثبته برو دکتر زیر نظر دکتر باش به احتمال زیاد دکتر بهت شیافت میده که خونریزیت قطع بشه 

فعلا هم استراحت کن تا زمانی که میری دکتر 

2731
تیتربتاچه فرقی بابتاخالی داره؟گفتم آزمایش بارداری

تیتر بتا خیلی خیلی دقیق نشون میده بتا خالی فقط مثبت و منفی بودنش و نشون میده تیتر و بیشتر برای روند پیشرفت هورمون استفاده میکنن شما برین دکتر بتا به تاریخ اخرین پریودی دکتر حساب میکنه و بهتون میگه که نیاز به تکرار هست یا نه

شاید بارداری دیر صورت گرفته مجدد تکرار کنید انشاللخ بتا رفته باشه بالا و باردار باشین عزیزم 

فعلا بیبی میزنم... ب امید خدا اگه منفی شد میرم دکتر. ممنون عزیزم انشاالله خدا از زبونت بشنوه. هفت ماهه اقدامم. فقط همش موعدم جلو عقب میشه دیگه خبری نیس

شما ۱۰۰ بودی من 0.100 . مال شما مثبته عزیزم. مال من زیر یک هست... انشاالله یه روز برا منم بشه 100🥺

ببخشید من اشتباه خوندم،،،انقدکه هواسم پرته ،،خداحاجت دلت میده نگران نباش،من خیلی میترسم خارج رحمی باشه یاقلبش تشکیل نشده

ببخشید من اشتباه خوندم،،،انقدکه هواسم پرته ،،خداحاجت دلت میده نگران نباش،من خیلی میترسم خارج رحمی با ...

نه عزیزم فکر منفی نکن و خونسرد باش. مطمئن باش همه چی درسته... انشاالله از دعای شما عزیزم. التماس دعا عزیزم

2706