2726
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117075 بازدید | 928 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه بعضی افراد خیانت مرد یک دلیل داره وبس کم گذاشتن زن واسه شوهرش... 😒

شما که زنی این حرف بعیده بیاین یکم هوای هم جنسمونو داشته باشیم😕یعنی مردا واسه زناشون کم نمیزاران؟کلا کم گذاشتن دلیل بر خیانت نمیشه طلاق بدن برن هرگوهی که دلشون میخوادو بخورن

2728

الان تقاضای طلاق نده برو ثبت برای مهریه درخواست بده خودشون هرچی به نامش هست ثبت می کنن . بگو طلاق نمی خوام فقط مهریه می خوام . مهریه حقته و پشتوانه زندگیت .

از دادگاه اقدام کنی خیلی طول می کشه از ثبت اقدام کنی راحت تره . 

بیا،باهم فرار کنیم منم از،شوهرم بریدم دیگه ولی خانوادم اصلا پشتم نیستن

بخدادیشب مثل دیوونه ها هی برنامه چیدم که برم برم یه جاکه پیدام نکنن.... ولی خب میترسم آخرش برعکس شه و خیانتشو به من بچسبونه

بخدا وقتی من عقد کردم هرجامیرفتیم همه میگفتن آخه چرااین.... بااین حال من دوسش داشتم ازشحمایت میکردم. ...

خلایق هر چه لایق بزار بره دنبال اون زنای هرزه  ببخشید توالت عمومی ن تو خودت ناراحت نکن به خودت بگو من ارزشم بیشتر از اون بود اون لایق من نبود 

مهریت عند المطالبه یا عند استتاعه؟؟؟

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
چرا عکسو تو نت اول نفرستادی واسه کسی حتی میتونستی تو اینستا دایرکت کنی واسه یه نفر غریبه انگار اشتب ...

تو پوشه هاش بود کلا درحد چند ثانیه همش اتفاق افتاد من داشتم کنارخودش عکساشو میدیدم که بهو چشمم افتاد به یه پوشه که بعدش امونم نداد

درود؛ 

عزیزم میفهمم سخته و ناراحتی، اما نباید عکسو نشون میدادی ... بایدبه روی همسر نمیاوردی و مطمئن میشدی تا نتونه کتمان کنه

اینجور که گفتی شما زیادی بهش محبت کردی و اجازه دادی شبا دیر بیاد، هرچیزی زیادش دل رو میزنه

حالا اینا به کنار، راه حل انکار، اصرار نیست

اصلا از خودت ضعف نشون نده، تو قوی هستی و بهترین راه رو انتخاب میکنی

طلاق آخرین راهه . فعلا برو مشاوره خانواده خوب، خیلی از خیانت ها حل میشه

منطقی باش گلم ... این فکر خودکشی و جایی رفتن ک کسی پیدا نکنه شما رو راه حل نیست

حتما سریع به مشاور خانواده مراجعه کن، با همسرت هم کاملا جدی باش ولی بحث نکن ... اصلا دعوای مجدد راه ننداز تا مشاور کمکت کنه

خوشبخت باشی🍃

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
الان تقاضای طلاق نده برو ثبت برای مهریه درخواست بده خودشون هرچی به نامش هست ثبت می کنن . بگو طلاق نم ...

دیگه دادگاه قبول نمیکنه اول باید بری ثبت بعدش خودشون نامه میدن به دادگاه خاک تو سر ثبت کنن تا توقیف کنه طرف همه چیو فروخته و جابه جا کرده

2706