2737
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117091 بازدید | 928 پست
درود؛  عزیزم میفهمم سخته و ناراحتی، اما نباید عکسو نشون میدادی ... بایدبه روی همسر نمیاوردی و ...

ممنون عزیزم. بخدااون لحظه کلا دست و پامو گم کردم. من نه سن و سالم زیاد نه زورم بهش میرسه. کنارم بود اگه عکسو هرکاری میکردم میفهمید یک لحظه از دستم گرفت ولی من کامل عکسو نگاه کردم معلوم بود همه چیش.... دختره تو ماشین لم داده بود.... الان میگه فتوشاپه ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم. بخدااون لحظه کلا دست و پامو گم کردم. من نه سن و سالم زیاد نه زورم بهش میرسه. کنارم بود ...

صحبت با یه مشاور حاذق و یا یه وکیل خوب خیلی کمکت میکنه

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
2742
2740

الهی بمیرم واس دلت خیلی سخته ک از طرف خانوادتم حمایت نمیشی ولی میدونی اخه مردام نمیگن ک ما متاهلیم شایداون دخترم نمیدونسته ولی درهرصورت توباید ازخودت ضعف نشون ندی یکم قوی باش مثلا اگه زدت برو پزشکی قانونی مدرک داشته باشی ومهریتوبذاراجرا تایکم حساب کاردستش بیادولی درحال حاضرطلاقوتوصیه نمیکنم اگه دیدی دیگه فایده نداره بعدطلاق بگیر چون بعدش واس خودت سخت میشه عزیزم درنهایت امیدوارم تصمیم درستی بگیری

تو چه مرحله ای از جدایی هستی عزیزم منم دارم جدا میشم سه تا بچه دارم

من نفقه بچه هام اجراتلمثل بریدن اموالش دادم ثبت توقیف کنه خودشم به خاطر تهدید به اسید پاشی فعلا یه ماه انداختم زندان تا حکمش بیاد دارم راحت کارام میکنم حقم بده حضانت بچه هام بده رضایت بدم بیاد بیرون 

اگر حتي يك در صد فكر كني اين اقا ديگه خيانت نميكنه سخت در اشتباهي تازه برگشتي بيشتر حواسشو جمع ميكنه جواني چرا بايد زمان از بين ببري برو پي زندگي خودت اگ اشتي كني٢٠ سال بعد پشيمان ميشي

سلام‌عزیزم‌واقعا‌ناراحت‌شدم‌برات‌ببین‌عزیزم‌مردی‌که‌رفت‌سراغ‌اینکار‌ا‌مطمئن‌باش‌دوباره‌هم‌میره‌مثل‌ش ...

چرا مازناانقد ضعیفیم.... واقعا گناهمون چیه که زن آفریده شدیم. من که واقعا هنوز تو شوکم همش تصویرش جلوچشممه. تاچن وقت سرسفره پیشم نمیشست میگفت خجالت میکشم حالا باوجود کن بادخترا میره بیرون وانقققد جرات داره که عکس میندازه

من نفقه بچه هام اجراتلمثل بریدن اموالش دادم ثبت توقیف کنه خودشم به خاطر تهدید به اسید پاشی فعلا یه م ...

دادخواست طلاق ندادی هنوز؟

منم اموالش و حسابای بانکیشو مسدود کردم بدبختی اینه میگه بچه ها رو نمیخوام اصلا سراغشونم نمیگیره منم سختمه نه خرجی دارم نه اعصاب...میگم طلاق توافقی چجوریه میگن خیلی راها برای رسیدن بهش هست

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
2706