2752
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
تو چه مرحله ای از جدایی هستی عزیزم منم دارم جدا میشم سه تا بچه دارم

شما چرا با بچه خیلی سخته دختر کوچیکم خیلی باباش دوس داره به روی خودش نمیاره ولی میدونم فکرش پیش اونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تویه بار دنیا اومدی یه بارفقط ۲۱سالت میشه پس سرآدمایی که قدرتو نمیدونن خودتوعذاب نده من راه حل بهت نمیگم ....نمیگم طلاق بگیر یا بمون فقط نصیحتت میکنم شاد باش و نهایت استفاده روازجوونیت ببر....باشوهرت حرف نزن وقتی هم اومد بروتواتاقت قبلش هم غذاتوبپز خونه تو تمیز کن که بهونه برای دعوانمونه آرایش کن فوش نده درباره عکس صحبت کن صداشوضبط کن به امید موفقیتت

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
چون هیچکس نیومد😭😭😭😭😭فک کنم اینجا وکیلی وجود نداره. منم یه دختر بی دست و پام که موندم چیکار نم

شغلش چیه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
شما چرا با بچه خیلی سخته دختر کوچیکم خیلی باباش دوس داره به روی خودش نمیاره ولی میدونم فکرش پیش اونه ...

منم شوهر خیانت کرد و هشت سال نذاشت پدرمادرم و کل فامیلمو ببینم زندانیم کرده بود...ن من بچه هام خداروشکر ازش متنفرن از بس کتکشون زد

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
بمیرم برات😢

خدانکنه عزیزم. بخداروم نمیشه بگم تورابطه بامن کثافت ازش میبارید بیرون که میرفت خودشو تمیز میکرد... من همش میگفتم احترام بینمون از بین نره چیزی نگم. وقتیم میگفتم میگفت تو گیرمیدی بیخودی حساسی

چرا مازناانقد ضعیفیم.... واقعا گناهمون چیه که زن آفریده شدیم. من که واقعا هنوز تو شوکم همش تصویرش جل ...

داداشام‌میگفتن‌‌این‌دیگه‌برات‌شوهر‌نمیشه‌بچه‌هاشم‌‌بنداز‌جلوش‌هنوز‌جوونی

ولی‌کو‌گوش‌بدهکار......

من‌متاسفانه‌داداشمم‌دامادشونه‌اونام‌دوتا‌بچه‌دارن.داداشم‌اوندفه.میگفت‌زندگی‌خواهرمو‌خراب‌کنه‌‌منم‌خواهرشو‌میندازم‌جلوش

من‌ترسم‌از‌خراب‌شدن‌زندگی‌اوناس

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
دادخواست طلاق ندادی هنوز؟ منم اموالش و حسابای بانکیشو مسدود کردم بدبختی اینه میگه بچه ها رو نمیخوام ...

نه هنوز ندادم گفتم خودش بیاد بدونه دردسر توافقی برای منم نمیخواد البته نگفته ولی اصلا نگفت نگه م میدارم من نمیتونم بدون بچه هام بمونم خانوادم چه مالی چه عاطفی همه جوره پشتم هستن مشکلی ندارم 

عزیزم این شوهر دیگه شوهر بشو نیست 

همسر شما کمبود داره که دوست داره با زنای غریبه هی حرف بزنه کمبود داره که زنش چادری باشه بعد خودش دنبال کثافت کاری میره

من خودم چادریم هیچوقتم نمیگم برش دار که برنداری بهتر چون دوروز دیگه همچیو به خود شما نسبت میدن که زنه مشکل داشت دیدید که چادرشم برداشت اتو دست کسی نده 

به مادرت یا خونواده اتم بگو شاید شما از سر اینکه نون خور به خونه اتون اضافه نشه هی میگید برگرد به زندگیت اما فکر کردی با همچین مردی من بازم در هر صورت بر میگردم پیش شما اونم شاید اون موقع با دوتا یا یه بچه 

بهشون بگو پس بهم کمک کنید یخورده بترسونمش تا این کارو ادامه نده بگو پس شما با من باشید که نون خور بهتون اضافه نشه 

واینکه ماشینیم که اقات داره رو ازش بگیر و بگو باید بزنی به نام من

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم
چون هیچکس نیومد😭😭😭😭😭فک کنم اینجا وکیلی وجود نداره. منم یه دختر بی دست و پام که موندم چیکار نم

عزیزم

شما باید از طریق مهریه اقدام کنی

برو همون دفتریکه عقد کردین نامه بگیر ببر دایره ثبتی اموالشو بیارن بالا،ببندن حساباشو

قشنگ بعدم برو دادگاه اموالشو معرفی کن و اونجا بگو خیانتکاره

منکر که شد درخواست پرینت ریزمکالمات بده

تمام شماره ها میاد بالا و اینکه محدوده انتن دهی کجا بوده

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
الهی بمیرم واس دلت خیلی سخته ک از طرف خانوادتم حمایت نمیشی ولی میدونی اخه مردام نمیگن ک ما متاهلیم ش ...

بدونه هم به خودش افتخارمیکنه که انقد شاخه که مرده زنشو ول کرده اومده سمت این😕

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
منم شوهر خیانت کرد و هشت سال نذاشت پدرمادرم و کل فامیلمو ببینم زندانیم کرده بود...ن من بچه هام خدارو ...

اخی بهتر پس جدا شو من خانوادم به این جور ادم نمیفروشم خانوادس که همیشه پشت ادم 

الهی بمیرم واس دلت خیلی سخته ک از طرف خانوادتم حمایت نمیشی ولی میدونی اخه مردام نمیگن ک ما متاهلیم ش ...

من به اون دختر کاری ندارم شاید به گفته شما نمیدونه متاهله چون ینشم کمه26سالشه. ولی اینکه متاهله با متعهد باشه به زنش 

اخی بهتر پس جدا شو من خانوادم به این جور ادم نمیفروشم خانوادس که همیشه پشت ادم 

دقیقا...پدرمادرم تمام عمرو اعصابشونو پای من دادن...دادگاه نفقه رفتین شما؟ من هفته بعده 

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
2706