2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس توام از اون لعنتیای حرص  دراری من یکی دوسال دیگه جاری دار میشم اما از نی نی سایت کلی تجربه ...

من عروس کوچیکم، دوتا جاری دارم ،یکیش واقعا اذیتم می‌کنه ،منم حسابی از خجالتش درمیام😉

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2728
دخالت تو همه چی هرچی میخرم عینشو میخره ،توجمع بامن اصلا صحبت نمیکنه از من ۱۷سال بزرگتره ،بدتراینکه ه ...

وای بمیره مثل جاری من اازوقتی من جاریش شدم حسابی پیشرفت کرده ازمن تیپ زدنوآرایشو یادگرفته جالبه بلدنیست خط چشم بکشه ولی میکشه به شیوه من ولی خنده دارخخخخخخخخ

2740
خخخ اره والا همینجوری ام . وقتی میرسم پیشش همه چیشو تایید میکنم البته بنده خدا با من بد نیست ولی تو ...

من مادرشوهرمو تو تنهایی میشورم میزارم کنار، باز بهش میرسم مامان جان ،مامان جان میگم ،ن ک دلم نیاد ،جرات ندارم😂

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
وای بمیره مثل جاری من اازوقتی من جاریش شدم حسابی پیشرفت کرده ازمن تیپ زدنوآرایشو یادگرفته جالبه بلدن ...

خخخخخ دقیقا

جاری منک ارایش نمیکرد 

همسن منه ولی خود پیرزنارو میمونس

ولی از وقتی منو دیده راه افتاده

همیشه خوش تیپ وخوش بیان باش خیلی احترام مادرشوهر وخاهر شوهر داشته باش جوری باش ک ایناهمش تعریفتو بدن ...

اخه من خیلی دو س دارم باهمشون خوب باشم اما اونا اونو باهمه بدیاش دئس دارن،مثلا روز ماذر  من گل وشیرینی وکاذو گرفتم اون تاعصر زنگ نزد مادرشوهرم میگه منتظره شوهرش بیاد خونخ زنگ بزنن انگار گوشیو باخودش میبره سرکار  اخرم زنگ نزدن مادرشوهرم زنگ زد روز زنو تبریک گفت و کلی جلومن قربون صدقه اش رف ،جاریم ن تنها سر عقدما کادو نداذ تبریکم نگف 

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
من مادرشوهرمو تو تنهایی میشورم میزارم کنار، باز بهش میرسم مامان جان ،مامان جان میگم ،ن ک دلم نیاد ،ج ...

تو ام عین من تو تنهایی حالشو میگیری ها شیطون خخخخ . اینم عالمی داره به شرطی که اعصاب خودت و خورد نکنی تو تنهایی

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اخه من خیلی دو س دارم باهمشون خوب باشم اما اونا اونو باهمه بدیاش دئس دارن،مثلا روز ماذر  من گل ...

ولی تامیتونی دل مادرشوهربدست بیار

چون بااینکار دو نشون میزنی هم خاهرشوهرا هواتو دارن هم شوهرت

مردا واقعا علاقه قلبی خاصی ب مادر دارن

ولی مادرشوهر من قلبن خیلی پاکه

خیلی زحمت کشه هنوزم میکشه

دلم نمیادشوهرم باهاش چپ باشه

حتادوس دارم همیشه هوای مادرشو داشته باشه

اخه بقیه برادر شوهران خیلی زن ذلیلن

2706