2733
2739
لعنتی حرص درار😂😂😂😂

من هر وقت میگه این مانتو رو خریدم میگم عه فکر کردم داشتی 😂 یا میگه رژیم گرفتم میگم فقط صورتت خراب شده عین قبلی، آتیش میگیره، البته یکیش خوبه اونو کار ندارم ،با خوبه میرم بیرون این حرص میخوره چرا ب اون نگفتیم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخالت تو همه چی هرچی میخرم عینشو میخره ،توجمع بامن اصلا صحبت نمیکنه از من ۱۷سال بزرگتره ،بدتراینکه ه ...

توهم هرچی اون خرید،عین شوبخر😂

اختلاف سنیش باهات زیاده.حسادت ورفتارهاش مسخره است

البته ماهگ توفامیل مون داریم.۱۴سال ازم بزرگتره

ن حقشه😂😁

ولی واقعا حالگیری میشه با کارایی که‌گفتی . من تو‌خونه که هستم انقد با خودم نقشه ها میریزم‌ولی وقتی میرم پیش جاریم از گربه هم‌ملوس تر میشم خخخخ دلم‌نمیاد نمیتونم ولی تو تنهااااییی صد بار زدمش خخخخخخ

امید زندگیم دوقلوهام😍 
من هر وقت میگه این مانتو رو خریدم میگم عه فکر کردم داشتی 😂 یا میگه رژیم گرفتم میگم فقط صورتت خراب ش ...

پس توام از اون لعنتیای حرص  دراری

من یکی دوسال دیگه جاری دار میشم

اما از نی نی سایت کلی تجربه کسب کردم😂😂😂

2740

هرچی میگه دوتا بذر روش جوابشو بده بشینه سرجاش 

اگه تیکه گفتن هم بلد نیستی مستقیم بهش بگو کنفش کن 

ساکت نشین به نطر من چون بی تفاوت باشی بدتر میکنه

یه بار قهوه ایش کن بشسنه سرجاش بعدم رفت و امدت رو کم کن و حتی  شده قطع

همیشه خوش تیپ وخوش بیان باش خیلی احترام مادرشوهر وخاهر شوهر داشته باش جوری باش ک ایناهمش تعریفتو بدن..‌.واینکه بی تفاوت و بی محل باش 

منم جاری داشم عفریته بود همین کارارو کردم و تاتونستمم ازش فاصله گرفتم

ولی یچیزی هس شوهرمو قاطی این رفتارانمیکنم میزارم نسبت ب برادرش و زن داداشش هرجورمیخاد باشه

دخالت تو همه چی هرچی میخرم عینشو میخره ،توجمع بامن اصلا صحبت نمیکنه از من ۱۷سال بزرگتره ،بدتراینکه ه ...

🙂جالبه واقعا

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
2706