2733
2739

ناامید نشو 

نچرال الان مد شده توی دانشگاه خیلی خیلی کم دختر عملی میبینم 

دوره ای اومده همه فقط بینی طبیعی عمل میکنن خودم طبیعی عمل کردم راض ام 

خودتو دوست داشته باش خدا دوستت داره 💜💜💜💜

😭به آسمان زل زده بود و سیگارش را دود می کرد گفتم: دنبال کدوم ستاره ای؟گفت: انگار چشمم ضعیف شده، قبلا همین جا بود این جا، همین بالای سرم کامش را عمیق تر گرفت ماه ها بود ستاره در آسمانش نبود به رویش نیاوردم آسمان بی ستاره را خودش هم ميدانست عیب از چشمانش نیست، دلش را جا گذاشته بود..😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینایی که عمل کردن چه عمل دماغ و چه هرجای دیگه همه شون یک قیافه ان، قیافه همه شون مثله هم شده ..من اینطور فکر می کنم یا واقعا اینجورن ..

وقتی طبیعی زیبا نیستی با عمل هم تغییری ایجاد نمیشه .. همه می فهمن خو دماغش عمله ..والا من یکی زیبا به یکی نشون بدن میگن وا دماغش عمله لباش ژله...

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
یعنی چی که ابروهاتونو برنمیدارین؟متوجه نمیشم یعنی ابروهاتونو کلا اصلاح نمیکنین وپره?!!!!!!

اره ابرو گرفتن در واقع خیلی گناهه 'چون ۸۰ درصد چهره رو تغیر میده" من ابرو هام خیلی کم و کمانی هستش واقعن ارزش گناح کردنشو نداشت""  حضرت محمد(ص) لعنت کرده برکسی ابرو بگیره من اونوقت بچه بودم واسه عروسیم گرفتم الان کلی توبه کردم"چون تو اون دنیا شفاعت نمیبینیم 

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

خوشگلی و تو چشم بودن مفت نمیارزه، همش آدم تو چشمه،  نیاز به جلوه گری تو همه ی خانما هست اما نزار به افراط بره، خودت رو تو چیزای دیگه بکش بالا

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2740
خب نازکم باشه چهره پرمو میشه که.زن تو دوره الان باید به خودش برسه.اما ابرو برداشتن که انصافا تمیزی ص ...

تو خونه حسابی ب خودم میرسم فقط ابرو رو بر نمیدارن.بیرون ولی حجاب رو رعایت میکنم فقط هر کاری میخوام انجام بدم تو خونه

ناامید نشو  نچرال الان مد شده توی دانشگاه خیلی خیلی کم دختر عملی میبینم  دوره ای اومده ه ...

فدات بشم"حالا سعی میکنم توجه نکنم دیگه

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
عزیزم الان زیبایی طبیعی جذاب تره دقت کنی همه عملیا مثل هم شدن از نظر قیافه

منم همین جوری شدم ولی همه میگن خوشگلی و واقعا هستم دماغتو با ژلم دذس میشه 

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
عزیزم الان زیبایی طبیعی جذاب تره دقت کنی همه عملیا مثل هم شدن از نظر قیافه

وای پلنگای انستارو میبینم بخدا حالم بد میشه شبیه جن

اینایی که عمل کردن چه عمل دماغ و چه هرجای دیگه همه شون یک قیافه ان، قیافه همه شون مثله هم شده ..من ا ...

نه واقعا شبی هم شدن منم قبول دارم اینو

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
اره ابرو گرفتن در واقع خیلی گناهه 'چون ۸۰ درصد چهره رو تغیر میده" من ابرو هام خیلی کم و کمانی هستش و ...

چه حرفایی می‌زنید، مقلد کی هستید که ابرو برداشتن رو گناه میدونه؟؟ بعصی مراجع که سختگیرن میگن بردارید اما جلو نامحرم یه قسمتیش رو بپوشونید، آقای مکارم که اصلا پوشاندنش رو هم واجب نکردن، بدون اطلاعات از خودتون حرف درنیاید 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706