2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا ک شیفته همه زنان بجز زن خودشون

مردا بله ذاتا همه زنهارو دوست دارن

خخخخ

اما این حقیقت و من مردای زیادی شنیدم

ک مردا زنایی ک ارایش زیاد دارن با نگاه شهوت نگاه میکنن

ولی بدون استثنا تو دلشون ازشون بدشون میاد و ی بار استفاده تمومشون میکنه

بعضی زنها ک قشنگ و زیبا رو نگاه میکنن چون زیباییشون تحسین میکنن بخصوص اگه نجیب باشن خیییلی براشون احترام قائل میشن

ودرکل زنهای ساده و نجیب جرئت هیچ کاری باهاش ندارن

پس هر چی در میاد از همجنس خودمون

ک صدرصد چراغ سبز نشون میدن ک مابقی ماجرا پیش میاد

مردا بله ذاتا همه زنهارو دوست دارن خخخخ اما این حقیقت و من مردای زیادی شنیدم ک مردا زنایی ک ارایش ...

قبول دارم👍

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728
فدات بشم"حالا سعی میکنم توجه نکنم دیگه

افرین 

قدر خودتو بدون و مهم سلامتیته 

عمل بینی نمیگم بده اونم یه زیباییه اما ژل و پروتز و بوتاکس خیلی بده بابای من چندتا کشورای خارجی رفته همیشه میگه خارجیاااا به سلامتیشون میرسن و هم به دندوناشون میرسن چهره معمولی اصلا براشون مهم نیس

😭به آسمان زل زده بود و سیگارش را دود می کرد گفتم: دنبال کدوم ستاره ای؟گفت: انگار چشمم ضعیف شده، قبلا همین جا بود این جا، همین بالای سرم کامش را عمیق تر گرفت ماه ها بود ستاره در آسمانش نبود به رویش نیاوردم آسمان بی ستاره را خودش هم ميدانست عیب از چشمانش نیست، دلش را جا گذاشته بود..😣