2733
2734
اره ابرو گرفتن در واقع خیلی گناهه 'چون ۸۰ درصد چهره رو تغیر میده" من ابرو هام خیلی کم و کمانی هستش و ...

وای خدایا..ببخشید من ادم معتقدی هستم اما واقعا تعجب کردم ازحرف شما.پس هیچ خانومی ابروشو ورنداره وبزاره پرشه جلو شوهرش مثل پاچه بز.اینارو میگن که خیلیا از دین برمیگردن.افراط وتفریط واقعا اشتباست.عزیزم شماکه ابرو برداشتنو گناه میدونی تعجب میکنم چرا به عمل بینی فکرمیکنی؟! 

خوشگلی و تو چشم بودن مفت نمیارزه، همش آدم تو چشمه،  نیاز به جلوه گری تو همه ی خانما هست اما نزا ...

بینیم ار دو طرف شکسته  چهرمو خیلی عوض کرده "نمیدونم چرا رو دلمه  همش دوس دارم عملش کنم "

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2731
وای پلنگای انستارو میبینم بخدا حالم بد میشه شبیه جن

خب منم اوایل مثع تو بودم اما الان همه سعی میکنن طبیعی باشن من اینو دوس دارم که جذابیتم دارم خداروشک توام خیلی خوشگلی گلم

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
وای خدایا..ببخشید من ادم معتقدی هستم اما واقعا تعجب کردم ازحرف شما.پس هیچ خانومی ابروشو ورنداره وبزا ...

من قشنگ میدونم که پیامبرم لعنت کرده ابرو گرفتنو"درمورد عمل زیبای نشیدنم ولی بازم میدونم گناه اونم"  حالا من آرزو کردم بینینو عمل کنم هنوز که عمل نکردم شاید پشیمون شودم از گناهش""ولی واقعن من به افکار همه احترام میزارم خواهر من شاید درعقیده ی شما ابرو گرفتن گناه نداشته باشه"🙏 ولی خب به هرحال این عقیده ی منه

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
خب منم اوایل مثع تو بودم اما الان همه سعی میکنن طبیعی باشن من اینو دوس دارم که جذابیتم دارم خداروشک ...

فدات بشم ❤

بابا لامصبا باهم مو نمیزنن فقط رنگ لنزاشون فرق میکنه😂😂

اره تازه لنزم می ذارن ..من اصلا خوشگل نیستم با عمل دماغ خیلی قشنگم بشم عمل نمی کنم همین چهره ام نورمال برام خوبه حتما خدا یه چی می دونسته به هرکی یه چهره داده ..

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
اره تازه لنزم می ذارن ..من اصلا خوشگل نیستم با عمل دماغ خیلی قشنگم بشم عمل نمی کنم همین چهره ام نورم ...

اره والا ن منم دوس دارم قیافمو فقط چشااااممم😍😍

کلی از خدا تشکر کردم بابتشون

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
اره والا ن منم دوس دارم قیافمو فقط چشااااممم😍😍 کلی از خدا تشکر کردم بابتشون

پروفت عکس خودته خوشگلی که ...

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2706