2733
2739
وقتی یه دختره اندازه سه تا دماغ رو صورتشه چه حکتمیه دیه؟

😂😂😂😂😂😂😂

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم میرم اینستا اعتماد بنفسمو از دست میدم😄

منم همین الان از راه انستا برگشتم 'باور میکنی اونقد اعصابم خوردشود حذفش کردم انستامو جندتا فحش ناموسی هم بهش زدم

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2731
دست بردن در‌نقشه خداست.فتوا لازم‌نیست.میگن‌ابرو بز ندارین گناهه دیگه‌چه‌برسه ک بینی بخوای عمل کنی یا ...

نه خوب بلاخره از یه جا داری میگی دیه

کجا گفته گناهه اینو بگو؟

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
کی نمیزاره عمل کنی ؟ بینی رو که دیگه نصف ایران عمل کرده تغییر خاصی هم خیلیا نمیکنن باهاش ولی اگر ...

خانواده ی شوهرم خیلی مذهبی هستن رو این چیزا حساسن "شوهرم بهم قول داده ۲ ساله دیکه عمل کنه واسم ولی بازم جرعت ندارم از ترسشون

دست بردن در‌نقشه خداست.فتوا لازم‌نیست.میگن‌ابرو بز ندارین گناهه دیگه‌چه‌برسه ک بینی بخوای عمل کنی یا ...

عزیزم من و تو که میخایم چاق شیم هم یعنی داریم دست میبریم تو خلقت خدا دیگه پس گناهه ؟

چون از اول این شکلی بودیم ده بیست کیلو اضافه کردن چیزی کم از عمل زیبایی نداره ها

واقعن گناهه' منم گیر همین جاشو کردم بیشتر"حساب روز قیامتمون کاملن روشنه'من حتی ابرو هم بخاطر گناهش توبه کردم  نگرفتم دیگه "

2740
منم همین الان از راه انستا برگشتم 'باور میکنی اونقد اعصابم خوردشود حذفش کردم انستامو جندتا فحش ناموس ...

عزیزدلم😂😂😂😂😂♥️البته که افکت و ادیت هم میکنن عکساشونو😅بعد اینکه اکثرشون یه شکلن....قدشونم کوتاهه😂😂من خودم حاضر بودم ۵۰ درصد زیباییم کم شه قدم ۱۷۲ میبود😅😍

خانواده ی شوهرم خیلی مذهبی هستن رو این چیزا حساسن "شوهرم بهم قول داده ۲ ساله دیکه عمل کنه واسم ولی ب ...

خانواده ی شوهرو به هیچ جات حساب نکن

ولی خب قبول دارم باید مشوق آدم داشته باشه

وقتی تو یه کاری همه هی نه نه میارن آدم ترس تو جونشه

این از خیلی از مردا شنیدم ک شیفته زنایی هستن ک طبیعتا خوشگلن و مصنوعی هارو بعنوان فقط ابزار میبینن ...

مردا ک شیفته همه زنان بجز زن خودشون

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
عزیزدلم😂😂😂😂😂♥️البته که افکت و ادیت هم میکنن عکساشونو😅بعد اینکه اکثرشون یه شکلن....قدشونم کوتاه ...

وای😂 انشالله قدت بکشه بالا عزیز دلم😍 تا ۱۸۰بری😁 منم یه دماغو عمل کنم😁

مردا ک شیفته همه زنان بجز زن خودشون

😂😂😂😂😂😂😂😂کثافتارو "اابته من شوهرم خداروشکرهمیشه وقتی میگم فلانی خوشگله میگه خوبه ولی تو نمیشه😍    شایدم چون هنوز ۵ ساله باهمین اینجوریه کهنه بشم آبمون تو یه جو نمیره 🤣 

😂😂😂😂😂😂😂😂کثافتارو "اابته من شوهرم خداروشکرهمیشه وقتی میگم فلانی خوشگله میگه خوبه ولی تو نمیشه ...

خدا نکنه عزیزم الهی همیشه بهترین باشی تو قلبش❤️

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
خانواده ی شوهرو به هیچ جات حساب نکن ولی خب قبول دارم باید مشوق آدم داشته باشه وقتی تو یه کاری همه ...

شوهرم خیلی ازشون میترسه زیادی رو حرفاش حساب نمیکنم"اگه ازشون نمیترسیدشوهرم من خودم تخمم حسابشون نمیکردم😒

2706