2733
2734
بیشتر اونایی هم که جواب میدن حقیقت رو نمیگن یا کم میگن یا زیاد میگن  حالا کافیه یکی یه ذره زیا ...

منم تو اینجور تاپیکا مینویسیم (ممنونم خودم حلش میکنم)🤣🤣🤣🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

دانشجو 

پز عالی جیب خالی

فعلا داریم پز رشتشو میدیم به امید یه قرون در اینده

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مغازه دارم دنبال یه کار خوبم با درامدی ک بد نباشه وگرنه کاری به حقوق کسی ندارم

اگر حرفه و تخصصی داری مغازه ات مربوط به اون باشه 

اگر نه برو سراغ بوتیک ، مواد غذایی ، لوازم ارایشی ، لوازم تحریر ، پلاسکو و …..

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2731
2740
انشالله ک موفق باشن

مرسی انشاءالله خدا هوای همه رو داشته باشه

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ما الان دو هفته صد هزار تومن داریم با دوتا بچه به خودکشی فکر میکنم 

اینجور که میکی تو مضیغه این ، برو موسسات خدمات منزل .

دو روز بری کارگری یه تومن درمیاری .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
که میشه (به تو چه)😂

دقیقا🤣🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
نه رستوران کار پخت و‌پز خیلی هم سخت و دنگ‌و فنگ داره ولی درامدش خوبه شاید ب ماهی ۱۰۰ هم برسه 

اره شنیدم رستوران و بیرون بر درامدش عالیه ولی خب بنظرم بیرون بر هم نیاز به مغازه خیلی بزرگ هست

2706