2737
2739
خانواده شوهرم رو میخوام دعوت کنم. 20نفر برای شام. نمیخوام غذاهای پر دردسری باشه. چون واقعا حوصله ندارم. یکیشون سوپ و الویه شام داد. حالا تظر بدین دلمه گوجه و فلفل چطوره؟ با سوپ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک کشک بادمجونم خوبه
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2731
دلمه برای این تعداد دردسر داره جهل تا گوجه فلفل باید پرکنی
قورمه سبزی بده با سوپ
خودمونی راحت خوشمزه
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
دلمه ک یختره شماهم سوپ بذاروشویدپلو یاته چین یاچلوگوشت یاچلومرغ
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
قیمه هم خوبه
2738
دلمه همه پسند نیست. یه برنج و خورشت ساده با یه سوپ کافیه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2706