2737
2739
عنوان

چیکار کنم اینطوری نباشم دیگه

95 بازدید | 7 پست

شوهرم از صبح با دوستاش رفته بیرون هنوز نیومده

من با دوتا بچه تو خونه

تنها که اجازه ندارم برم بیرون.

طبقه بالای خونه مادرشوهرمیم 

صبح مادرشوهرم اومده که پاشو میخوان بیان آبگرمکن درست کنن

اومدن آبگرمکن رو پدرشوهرم و دوستش عوض کردن، آشپزخونه ریخت و پاشید، ساعت دوازده تموم شد من تا چهار اشپزخونه شستم و مرتب میکردم، چون خیلی بدم میاد دورم کثیف باشه، درحالی که اگه جاریم بود همین آشپزخونه رو سه چهار روز طول میداد تمیز کنه

باز دیدم ابگرمکن روشن نمیشه، دوباره تعمیرکار اوردن نتونست راه بندازه، گفتن فردا ظهر 

دوباره مرتب کردم، باز میبینم از لوله ای که وصل کردن چیک و چیک آب میریزه

پدر شوهرمم و صدا زدم، میگه تحمل کن تا فردا 

از دیشبم غذا نخورده بودم تا یک ساعت پیش

شاممو خوردم ظرفها رو گذاشتم اشپزخونه، الان خودمو میخورم یکسره که چرا نا ندارم بلند شم بشورم

جز ظرفها خونه برق میزنه، شوهرمم که انگار ن انگار، هنوز نیومده، بیاد هم اشپزخونه و خونه برق میزنه تو تصورشم نمیگنجه خونه ظهر چجوری بود

چیکار کنم منم مثل جاریم بی خیال باشم . کاش میتونستم اصلا دست نزنم بیاد وضع خونه زندگی رو ببینه

اون به تفریح من به کلفتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا عزیزم سعی کن مقابله کنی باهاش پیر میشی بخدا اینطوری، تمیز بودن خوبه ولی نه انقد زیاد که تبدیل به وسواس شه، سعی کن اینجور مواقع خودتو سرگرم کنی، برو بیرون، بخواب که بهش فک نکنی یا با خودت تکرار کن قرار نیست همه چیه خونه برق بزنه یا بلافاصله همه چی تمیز شه، اینا یه سری وسواس فکریه که باید مقابله کنی باهاش

خدایا هزاران هزار بار شکر✨🌈
2731
ای بابا عزیزم سعی کن مقابله کنی باهاش پیر میشی بخدا اینطوری، تمیز بودن خوبه ولی نه انقد زیاد که تبدی ...

اتفاقـــــــــا وسواس فکری دارم و دارو مصرف میکنم، ولی فکر نمیکردم این بخاطر وسواس فکریم باشه

ای بابا عزیزم سعی کن مقابله کنی باهاش پیر میشی بخدا اینطوری، تمیز بودن خوبه ولی نه انقد زیاد که تبدی ...

خونه و اشپزخونه برق نزنه اعصابم داغونه و با بچه هام دعوا میکنم همش

پس اینبار رفتم ویزیت، اینو به دکترم بگم

خونه و اشپزخونه برق نزنه اعصابم داغونه و با بچه هام دعوا میکنم همش پس اینبار رفتم ویزیت، اینو به دک ...

آره عزیزم حتما، نباید سخت بگیری خودت اذیت میشی

خدایا هزاران هزار بار شکر✨🌈
2740