2733
2734
عنوان

خانومای اصفهانی بیمارستان زهرای مرضیه کدوم دکترا میشینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 46 پست
من خانواده رو راستش بخاطر هزینه هاش نرفتم واگر‌نه خیلی تعریف میکنن

مثله من بخاطر هزینش نمیرم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
ممنوووون خیلی ها بهم گفتن بهار ممنونم ازت اسم های پسرات خیلی قشنگن خیلی زنده باشن انشالله

فداتشم مرسیییی عزیزم لطف داری دقیقا مثله اسم بچه های نازت که انقدر قشنگن

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاهرمنم تو زهرای مرضیه‌پیش مجیدی رفت راضی بود

یعنی اون سز میکنه؟اگر مجبور شم؟یا میاد بالای سرم؟؟؟

یعنی اون سز میکنه؟اگر مجبور شم؟یا میاد بالای سرم؟؟؟

اره گلم خاهر من سز بود

تاره اجی من ی ساعت دیر رفت معطلش کرده بود مونده بود تابیاد

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731
اره گلم خاهر من سز بود تاره اجی من ی ساعت دیر رفت معطلش کرده بود مونده بود تابیاد

یعنی از اول بهش گفته بود سز میشی؟یا اختیاری بوده؟خواهرتون کی زایمان کرده،

یعنی از اول بهش گفته بود سز میشی؟یا اختیاری بوده؟خواهرتون کی زایمان کرده،

اره اجیم سزباید میشد از اول بخاطر جراحی ک سر زایمان قبلیش داشت

تو تاپیکام اسم چنتا دکترو کاربرا گفتن ک سز اختیاری میکنن ولی زیر میزی میگیرن

منم خبلی ب سز فک‌کردم ولی دکترم میگ طبیعی 

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
اره اجیم سزباید میشد از اول بخاطر جراحی ک سر زایمان قبلیش داشت تو تاپیکام اسم چنتا دکترو کاربرا گفت ...

دکترت همین خوشه مهر؟

دکترت همین خوشه مهر؟

ن دکتر من افقهی هست گلم

سلام خوبین حالتون خوبه چکار کردین بسلامتی زایمان کردین؟

سلام ممنونم نه هنوز!رفتم پیشه الهام هفت برادران ولی نمیدونم چجور دکتریه!

بسلامتی انشالله من زابمان کردم عالی بود بیمارستانش البته من ماما خصوصی گرفتم

وای عزیزززززم بسلامتی تو چند هفتگی زایمان کردی؟؟؟من ۳۹هفتهو ۴روزمه هنوز زایمان نکردم کدوم بیمارستان بودی؟؟؟؟

وای عزیزززززم بسلامتی تو چند هفتگی زایمان کردی؟؟؟من ۳۹هفتهو ۴روزمه هنوز زایمان نکردم کدوم بیمارستان ...

سلامت باشین

زهرای مرضیه

منم ۳۹ هفته و دو روزم بود که دیگه دردم گرفت رفتم

واقعا عالی بود

دکترمم خووب بود

بیمارستانش تمیز بود و اروم

سلامت باشین زهرای مرضیه منم ۳۹ هفته و دو روزم بود که دیگه دردم گرفت رفتم واقعا عالی بود دکترمم خ ...

دکترتون کی بود؟