2737
2739
عنوان

مامانایی که کوچولوتون راه افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 66 پست
دختر منم شله ۸ ماهشه پاشو محکم زمین نمیذاره همش بهم میگن ببرش دکتر‌ خیلی ناراحتم میکنن تازه دوماهه ک ...

وایسا بابا دختر من واسه یکسالگیش بود تقریبا شروع کرد به ایستادن خیلیییییییی زوده

دختر منم شله ۸ ماهشه پاشو محکم زمین نمیذاره همش بهم میگن ببرش دکتر‌ خیلی ناراحتم میکنن تازه دوماهه ک ...

محلشون نده اصلا

فاميل ما هي مدام ميگفتن فلاني ٩ ماهگي راه افتاد

ميخواستم بگم مگه مدال ميدن زود راه بيفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۸ ماهگی سینه خیز و نشستن. ۱۱ ماهگی چهار دست و پا. چرا میگی کند بود؟ چون دیر راه افتاد؟ هوشش ط ...

اره عزیزم هوش هیچ ربطی به این چیزا نداره

اینا ارثیه و مهم نیس پنج تا انگشت مثل هم نمیشه منو دخترخالم همسنیم 21 سالمونه من یک سالگی حرف میزدم اون تا 5 سالگی کلا گنگ بود الان هردو دانشجوایم من یکم خجالتی هستم ولی اون همه رو قورت میده😅😅

حساس نشو

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2731
کی چهار دست و پا رفت؟ یادتونه؟ 

٩ ماه يا ١٠ ماهش بود

قبلش سينه خيز ميرفت

٩ ماهشم بود نشست

دكترش گفت اگه دستشو ميگيري قدم برميداره مشكلي نيست نهايتا تا ١٥ يا ١٧ ماهگي راه ميفته

پاي مرغ زياد بهش بده

نمیخوره. بدغذاست. دیوونه کرده منو با غذا خوردنش. مغزیجاتو چه جوری بدمش؟ نمیتونه بجوه، پودرم توی گلوش ...

پودرشو باماست یاشیر قاطی کن.البته همزمان باتخم مرغ وگوشت اجیل ومغز ندی

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2738
محلشون نده اصلا فاميل ما هي مدام ميگفتن فلاني ٩ ماهگي راه افتاد ميخواستم بگم مگه مدال ميدن زود راه ...

بچه جاریم یکسال و دوماهشه راه نمیره همش میوفته به اون اورضه ندارن چیزی بگن کثافتا

2706