2737
2734
عنوان

مامانایی که کوچولوتون راه افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 66 پست
حالا پسر بزرگ من تا دو و نیم سالگی اصلا حرف نمیزد،کلا هیچی هم نمی فهمید، ولی حرکتیاش خیلی خوب و سریع ...

عزیز دکتر بچه ام که خیلی هم با تجربست گفت همین که با وسایل مثل گرفتن مبل و...هم بتونه راه بره خوبه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخی عزیزم سنگین بوده واسه معده اش شاید زیاد دادی، منم تجربه زیادی ندارم چون نمیخوره😕😔 خوبه حدااقل ...

فقط یه قاشق چایخوری دادم😏خیلی بدغذاس 

الان پشیمونم چرا بهش شیر خشکم ندادم خودمم لاغر شدم 

❤دخترم زندگی منه❤
فقط یه قاشق چایخوری دادم😏خیلی بدغذاس  الان پشیمونم چرا بهش شیر خشکم ندادم خودمم لاغر شدم  ...

منم پشیمونم چرا همزمان با شیر خودم به صورت جدی شیر خشکو ندادم، من شیر نمیدم ولی از بس مسئولیت رو دوشمه و نهایتا فقط شام میخورم ۶کیلو کم کردم😔 کاشکی تجربه الانمو وقتی بچه ام به دنیااومد داشتم😔😔

2728
منم پشیمونم چرا همزمان با شیر خودم به صورت جدی شیر خشکو ندادم، من شیر نمیدم ولی از بس مسئولیت رو دوش ...

مامانو مادرشوهرم قایمکی میدادن منم عصبانی میشدم میگفتم حالا سینمو نمیگیره😂الان میگم چرا ازم میترسیدین اخه میدادین دیگه😂الان تو شیشه ابم نمیخوره😥

❤دخترم زندگی منه❤
پودر شده ی برنج و جوانه ها و آجیل و .... هستش، سرلاک سنتی یا همون قووتو هستش، من از یه پیجی سفارش دا ...

مرسی جواب دادی عزیزم 

میشه مطلب کامل چجوری درست میشه و اینکه با چی خورده میشه رو برام بفرستی من اینستا ندارم