2737
2739
عنوان

مامانایی که کوچولوتون راه افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 66 پست
چند وقتشه؟ دختر من داره ۱۷ ماهش میشه و با بدبختی ۹ کیلو شده😕 کلا سویقم نمیخوره 😕 هر غذایی میذارم ج ...

۱۳ماهشه یه بار سویق دادم کلی گریه کرد بالا اورد هیچی نمیخوره یکسره اویزون سینمه😥

❤دخترم زندگی منه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من هم دیر حرف زدن جنبه هوشی نداره 

عوام فكر ميكنن زود راه بيفته و زود حرف بزنه باهوشه در صورتي كه غلطه

پسر من ١٥ ماهشه يه كلمه هم نميگه ولي ماشالا 

كنترل ميدي دستش ميدونه كدوم تلوزيونه ميدونه كدوم سرشه كدوم تهشه

منو گول ميزنه با رفتاراش تا كارشو بكنه اصلا گاهي ميمونم از كجا ميفهمه

یعنی چطوری؟؟طنابو مثل بند رخت بستی پایین؟؟

نه بابا، از این طناب آپارتمانی ها دیدی که آلومنیومی هستش؟ دوتا باله داره باز میشه؟ اگه متوجه نشدی بگو عکسشو بذارم برات، دخترم از قسمت پایین تر گرفتش منم از بالاتر ( ایستاده بودیم هردو) گرفتم و هولش دادیم و من سرعت و مسیر رو کنترل میکردم 😁😂 بعد چند دور حدودا نیم ساعت دستمو از رو طناب برمیداشتم خورش هولش میداد😂😂😂 بعد که رفتم غذاشو گرم کنم کلا ولش کردو خودش راه رفت وسط خونه

2742
بنظر من هم دیر حرف زدن جنبه هوشی نداره 

اصلا نداره من خودم ژنتیک میخونم

قسمت درک و هوش از قسمت تکلم مغز جداس انیشتین 4 سالگی به حرف اومد

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
سویق چیه؟ 

پودر شده ی برنج و جوانه ها و آجیل و .... هستش، سرلاک سنتی یا همون قووتو هستش، من از یه پیجی سفارش دادم تو اینستا به نظرم پیج خوبی اومد خداییش طعم و بوی عالی داره ولی نمیخوره دخترم😕

2740
نه بابا، از این طناب آپارتمانی ها دیدی که آلومنیومی هستش؟ دوتا باله داره باز میشه؟ اگه متوجه نشدی بگ ...

اها اره زدم تو نت دیدم خودمم دارم ازش تو انباری 

فکر خوبیه امتحانش میکنم😃😍

❤دخترم زندگی منه❤
عوام فكر ميكنن زود راه بيفته و زود حرف بزنه باهوشه در صورتي كه غلطه پسر من ١٥ ماهشه يه كلمه هم نميگ ...

حالا پسر بزرگ من تا دو و نیم سالگی اصلا حرف نمیزد،کلا هیچی هم نمی فهمید، ولی حرکتیاش خیلی خوب و سریع بود. الانم ماشالله خیلی خوبه، همیشه جز ده درصد بالای کلاس هست. 

۱۳ماهشه یه بار سویق دادم کلی گریه کرد بالا اورد هیچی نمیخوره یکسره اویزون سینمه😥

آخی عزیزم سنگین بوده واسه معده اش شاید زیاد دادی، منم تجربه زیادی ندارم چون نمیخوره😕😔 خوبه حدااقل شیر خودتو میخوره مال من سر ۶ماه تموم شد😔😔

سویق رو من امتحان نکردم، ولی پسرم سرلاک و حریره نمیخورد، یه ذره گلاب زدم، دوست داشت. البته اگه حساسیت غذایی نداره دخترتون

اها اره زدم تو نت دیدم خودمم دارم ازش تو انباری  فکر خوبیه امتحانش میکنم😃😍

اره خیلی خوبه فقط خودت با دست بگیرش چون اون با زور هول میده یهو نیوفته، والا کلی پول بدیم واکر وقتی طناب آپارتمانی هست اصلا واکر نیازی نیست😂😂 بگیرتش حلله چند روز روش لباس پهن کن جذبش بشه😉

2706