2733
2734
عنوان

متاهلایی ک قبلا عاشق کس دیگ بودین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 43 پست
من که نامزدم قبلا عاشق شده بود. خودمم دختر حساسی هستم زندگیم نابود شده. حتما ازش بپرس 

چرا چه اتفاقایی افتاد

خدا لعنتشون کنه ک کس دیگ رو  دوست دارن بعد میان دختر مردمو بدبخت میکنن 

دختر بودن هم قوی بودن نیاز داره هم ظریف بودن...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر من خواستگاری خییییلیا از فامیل رفت ولی  میگه بعد ی مدت از چشمم نیفتادن الکی و اینو ب استادمون ک آدم خ بی بود گفتم گفت بخاطر اینه ک هنوز عاشق نشدی  گفتم پ چطور من از چشمت نیفتادم گفت چون تو رو عاشقت شدم بعد خاستگاری کردم😉

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2731
نپرس...همین. خیلیا عاشق بودن نرسیدن و با دوسداشتن ازدواج کردن

اگ بعد ازدواج به اون فکر کنه 

یا منو باهاش مقایسه کنه

یا منو نخاد

یا بره با اون 

من چیکار کنم فکر این چیزامنو دیوونه میکنه

فک کردی طرف میاد راستشو بهت میگه نشستی به چی ها فک می کنی اگه موقعیت داشته اگه شرایط اشو داشته بود ک ...

خب اگ بعد ازدواج برن باهم کرم بریزن چی

اگ منو باهاش مقایسه کنه 

اگ بهم توجه نکنه چی

چرانکنی شایدعشق اولش باشی مگه خودت عاشق نشدی بعدم عشق واقعی۲۰سال به بعده

عاشق شدم عاشق چند نفر شدم به همشون هم میفکرم 

از همین میترسم ک عاشق شوهرم نشم از همه چی میترسم

شوهر من خواستگاری خییییلیا از فامیل رفت ولی  میگه بعد ی مدت از چشمم نیفتادن الکی و اینو ب استاد ...

وا 

قبول کردی زن کسی بشی ک خواستگاری همه فامیل رفته؟! 

چرا چه اتفاقایی افتاد خدا لعنتشون کنه ک کس دیگ رو  دوست دارن بعد میان دختر مردمو بدبخت میکن ...

متاسفانه بعد از چند ماه متوجه شدم که قبلا از دختر داییش شدیدا خوشش میومده ولی اون قبول نکرده. خداییش از همه لحاظ ازش سرترم ولی حس میکنم نامزدم همش به فکرشه. چون اون دختره هم نامزد کرد شبی که این فهمید بسیاااار ناراحت چقد سیگار کشید جواب منم نمیداد دیگه گذشت ولی همش میخواد به دختره بفهمونه که درسته تو قبول نکردی ولی من رفتم یه جای بهتر زن گرفتم 😑😑😑😑

واقعا زندگیم نابود شد کاش زمان به عقب برمیگشت 😑

2706