2733
2739
عنوان

مدافع‌حقوق‌حیوانات‌،اوناییکه میگیدایرانیاوحشین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 62 پست
گلم شما کل اروپارو گشتید؟؟دقیقا در همین مورد کلیپ بود طرف اروپایی بود بعد میخاست مثل چینی ها هشت پا ...

عزیزم در اروپا همچین رستوران هایی وجود نداره که زنده زنده گاز بزنن البته دلیل نمیشه که کسی نخوره مثلا شاید طرف بره شرق اسیا بخوره مثلا من کسی رو سراغ دارم ایران خودمون مار خورده یا همین ایران خودمون جاهایی هست که ملخ میخورنن همه جا همه مدل ادمی هست 

کاش نسلشون منقرض شه من دیدن حیوون بیچاره رو چجوری تیکه کرد وخام خورد دلم سوخت گریم گرفت😭😭

من عکس سوپ خفاش رو دیدم تب خال زدم حالم بده از گوشت متنفرم رنگ سیاه میبینم یاد خفاش میافتم خدا لعنتشون کنه با این غذاهاشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دقیقا یکی بود میگفت تو کشورای خارجی حیوون ازارارو زندانی میکنن و حق کشتن ندارن😐انگاراونا فقط علف ...

خواهرم ب اعصابت مسلسل باش

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
2728
2738
بابا بيا يه چايي باهم بخوريم اروم باش همه چي درست ميشه يه روزي

دیگه کی؟؟۲۱قرن گذشت هنوز مثل دوران انسان های اولیه هرچی دم دستشون میاد میکنن تواون معده صاب مردشون

گلم شما کل اروپارو گشتید؟؟دقیقا در همین مورد کلیپ بود طرف اروپایی بود بعد میخاست مثل چینی ها هشت پا ...

ببین همون خوکی که اونا تناول میکنن علاوه بر اینکه نجسه به ذاته پلید هم هست حالا چه هست پا بخوره چه نخوره

کاریزمای سابقم بچه به این صافی دیده بودید
ببین همون خوکی که اونا تناول میکنن علاوه بر اینکه نجسه به ذاته پلید هم هست حالا چه هست پا بخوره چه ن ...

یعنی قربون خدا برم که ازهمون اول تعین کرده که چی سالمه چی ناسالم ولی کو گوش شنوا کوعقل فهیم؟؟

خب اونا هم وحشین. آروم باش!    

اصلا منم وحشی ام  آروم باش  

(و به پاسپورت  آمریکایی اش نگاهی می اندازد) 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
این چیزایی که شما گفتینو فقط چینی ها انجام میدن که به ایرانیا نمیگن وحشی، خیالتون راحت

اگه پستارو خونده باشیدگفتم متوجه میشید منظورم ایرانی هاییه که همه دنیا رو بافرهنگ و گیاه خوار میدونن ولی ایرانو وحشی و حیوون کش

2706