2737
2739
عنوان

مدافع‌حقوق‌حیوانات‌،اوناییکه میگیدایرانیاوحشین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 62 پست
فقط خوردن گوشت حیوانات نیست که خب تو کل دنیا دارن از هر نوع گوشتی مصرف میکنن  حیوانات تو هر جا ...

میدونم میگم بعضی ها دارن سواستفاده میکنن از نام حیوان دوستی بخاطر بدنام کردن اسلام

حرف شما درست ولی یه عده دارن سواستفاده میکنن که دین اسلام رو بدنام کنن

دین اسلام رو طالبان و داعش و خیلی های دیگه به اندازه کافی بدنام کردن..دیگه چهارتا گوسفند قربانی تاثیری نخواهد داشت..

اینهمه دزدی و ظلم تو کشورهای مسلمون خودش عامل بدنامیِ

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا هر کی گفته خودش جنگلی و وحشی بوده بعدم اینا موجود خوارن یعنی هر موجودی رو میخورن بابا چینیا کنس ...

دیگه اشکم درومد دیدم حیوون زبون بسته رو زنده زنده با دندون شکمشو پاره کرد

میدونم میگم بعضی ها دارن سواستفاده میکنن از نام حیوان دوستی بخاطر بدنام کردن اسلام

بله درسته

اونایی که میخان اسلام رو بدنام کنن از هر روشی استفاده میکنن یکیشم این🤦🏻‍♂️

[کاربرآقا]...هر کسی حق دارد متفاوت با شما فکر و عمل کند؛ پس به عقاید  یکدیگر احترام بگذارید... 🙏🏻 لطفا توهینی نکنید خودم حواسم هست تاپیکهای خصوصی نمیرم
2731
البته ما حدیث داریم ک شکمتونو قبرستان حیوانات نکنید تو ایران ب اسلام درست عمل نمیشه مثلا خیلی گوش ...

بله انسان های شکم دریده هستن،ولی میگم چرا ایرانی ها باید بگن مردم خارج بافرهنگن و گوشت حیوانات نمیخورن درحالیکه همه حیوانات رو تجربه کردن،تحت تاثیر حرفای چرت و بی پاین

دیگه اشکم درومد دیدم حیوون زبون بسته رو زنده زنده با دندون شکمشو پاره کرد

خاک بر سرشون تو عصر حجر موندن نکبتیا😖

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2738
من ب عنوان ی حامی حیوانات بیشتر با خشونت مخالفم با ازار و اذیت خب بالاخره ک نمیشه سبک زندگی و خورد و ...

بعضی ها دارن از اسم حامی حیوانات سواستفاده میکنن و کلا به قربانی کردن ربطش میدن چندوقت پیش تو همین نی نی سایت بحثش بود

عزیز م من هیچ جای اروپا ‌کانادا ندیدم هشت پا رو‌زنده زنده گاز بزنن این چیزا برای شرق اسیا اون هم چین ...

گلم شما کل اروپارو گشتید؟؟دقیقا در همین مورد کلیپ بود طرف اروپایی بود بعد میخاست مثل چینی ها هشت پا بخوره اول چندشش میشد ومیترسید ولی وقتی یه گاز زد خوشش اومد و ادامه داد

2706