2410
2553

میگین ایرانیاوحشین حیوون میکشن،قربونی میکنن.

بله خدایه چیزاییروبرامون حلال کرده واجازشوداریم ازکسی که خودش خالقه،حیوانات حلال وذبح اسلامی هیچ ظ

ضرری نداره.

شماکه میگی خارجیابه مامیگن وحشی،به اوناچی میگن دقیقا وقتی هشت پاروزنده زنده گازمیزنن؟پوست مارمولکومیکنن وقتی مارمولکه داره نگاشون میکنه وزندست پاشو جدامیکنن میزارن دهن بیصاحابشون،خوک وگرازوزرافه و....همه حیوونارو خوردن،ازخفاش وگربه وسگ ومار ویروس میسازن...

ایناچین؟؟؟حیوون آزار شاخ و دم داره که ما هستیم واونا نه؟؟

وحشی گری ما فقط ربط به رفتار با حیوونا نداره بلکه 10 دقیقه در خیابون راه بری و رفتار آدم های اطراف و ماشین های توی خیابون رو ببینی متوجه میشی به دلایل دیگه ای بهمون میگن وحشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آروم خواهرم..حجابت...تا ببینیم چی میشه

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠
2714

اولا هر کی گفته خودش جنگلی و وحشی بوده بعدم اینا موجود خوارن یعنی هر موجودی رو میخورن بابا چینیا کنسرو جنین آدم دارن خاک بر سرشون وقتی بهش فکر میکنم قلبم تیر میکشه🤮

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

کی همچین حرفی زده؟😐

ما گاو و گوسفند قربونی میکنیم

خوب خارجیاهم همینارو میکشن میخورن دیگه😕

واقعا کدوم احمقی اینو گفته؟😒

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

در این زمینه کل دنیا وحشی هستن...شما حرص نخور

بحث غذا نیست...بحث لگد زدن به گربه اس..بحث کشتن سگهای بدبخت...بحث باغ وحش های مرگِ ...بحث منقرض کردن نسل حیوانات ایران 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من ب عنوان ی حامی حیوانات بیشتر با خشونت مخالفم با ازار و اذیت خب بالاخره ک نمیشه سبک زندگی و خورد و خوراک مردمو عوض کرد ولی میشه جلوی ی سری ادم ک مشکل روحی روانی دارن و تعدادشون هم روز ب روز زیاد میشه رو گرف

2706