2737
2739
عنوان

اولین باری که شوهرتون و دیدین قیافش به نظرتون چطوری اومد ؟!😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4419 بازدید | 119 پست

بچه ها يكي از دوستام پسره را تو كوچه ميبينه به خواهرش ميگهكدوم اسكولي زن اين ميشه پسره هم كه از دختره خوشش اومده بود انقدر رفت خواستگاري تا جواب بله را گرفت 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂خیر ببینی الهی کلی خندیدم. الان چی عاشق خودش شدی یا ب چشم عابر بانک میبینیش

والا.چی بگم😔یه بیماری داشت جداشدیم چیزیم نگرفتم ازش.

تااون موقعم که باهاش بودم جزخوبی چیزی ندیدم.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2728

شوهر نیست شاید بشه گف عشق 

اولین بارم یادم نمیاد کی بود فقط شنیده بودم که میگفتن پسر فلانی رو دیدی چقد خوشگله؟

اینقد تعریفشو شنیدم بش علاقه مند شدم  

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
😅😅😅😅 چرا نشد ک بپیچونیش؟؟؟

انقد رفت اومد تا علاقه مند شدم بهش. آتو دستم نمی‌داد بپیچونمش منم گفتم وقتی این همه مدت آتو دستم نداده لابد آدم خوبیه دیگه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
اسمتون فاطمه هست

نه عزیزم 

چطور

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
خواستگاري من سنتي بود خوب نديده بودمش  جلسه اول .وقتي رفتن مامانم گفت داماد را ديدي گفتم نه گفت ...

مال من واقعا رضا زاده بود😂فقط قدش بلند تر بود

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
والا.چی بگم😔یه بیماری داشت جداشدیم چیزیم نگرفتم ازش. تااون موقعم که باهاش بودم جزخوبی چیزی ندیدم.

آخی عزیزم.

معذرت میخوام قصد ناراحت کردنتو نداشتم.ببخش

مشکلشون خیلی حاد بود ک بخاطرش جدا شدین؟

واللـه که شـهر بی تــ∞ـــو مــرا حـبس میـشود...

شب خاستگاری به همه گفتم خیلی زشتههههه شبیه مامانشه در صورتی که الان بهش میگم خوشگل و خوش تیپی

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
تعريف كردم دوست منم گفته كي زن اين اسكول ميشه فكر كردم خودشي

😂😂

نه من رفته بودم مصاحبه کاری با دوستم شوهرمم همکارم بود 

به دوستم گفتم وای این پسره چقدر اسکله

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
آخی عزیزم.  معذرت میخوام قصد ناراحت کردنتو نداشتم.ببخش مشکلشون خیلی حاد بود ک بخاطرش جدا شدین ...

نه عزیزم.وسواس عملی شدید داشت.نتونست درمان کنه گت من همینم منم نتونستم تحمل کنم.تواوج خدافظی کردیم.

همینقدر پوچ😕

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706