2733
2739
عنوان

اولین باری که شوهرتون و دیدین قیافش به نظرتون چطوری اومد ؟!😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4401 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ایشون منو دید، اما من ک دیدم عاشق چشم و ابروش شدم ، بهشم میگم ک کاش چشای بچه مث شما بشه

وای نگو از چش و ابرو 

اونم کشیده 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2731
چ کم. قصد فضولی نباشه ولی الان پشیمون نیستی از این ک جدا شدی؟

بحث پشیمونی نیست عزیزم.اگه خوب بشه باسر برمیگردم.

منتها ایشون بیمار.تونمیدونی وقتی سرمیزنمیشینه غذابخوره که کثیف نشه یعنی چی☺ زندگیمون خیلی بی روح شده بود.

بنده خدادست خودشم نبود.میگفت نمیتونم.5سالم تحت درمان بود اما😥😥😥😥😥😥

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2740
انقد رفت اومد تا علاقه مند شدم بهش. آتو دستم نمی‌داد بپیچونمش منم گفتم وقتی این همه مدت آتو دستم ندا ...

حالا آدم خوبیه؟؟😅😅😅

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

اولین بار دوستم تو محوطه دانشگاه بهم نشونش دادو گفت نظرت درباره این پسرای سبیلی چیه؟گفتم اَه متنفرم ازشون😁😁😁سال بعدش باهاش ازدواجیدم

الانم سبیلشو زده خوشگل تر شده قربونش برم😍😍😍😍

من به قصد مسخره بازی رفتم ببینمش دیر اومد با معرف منم یه پفک گرفته بودم دستم میخوردم برمیگشتم پیاده با خالم بودیم هرچی بوق میزدن دنبالمون من فقط فحشش میدادم یواشا و میگفتم ادمی که این جلسه اولشه اخرش چیه بعدم بزور نشستم فقط پفک خوردم تا رسیدیم چپ چپ نگاش کردم با اونی که برا ایندم در نظر داشتم تو رویا هم ۱۸۰ درجه تیپش فرق داشت اونروز فقط هم ی سلام گفتیم و از نظر من تموم یهو یروز با کل خونوادس اومدن خونمون خاستگاری از بس تعریف کرده بود😆 واقعا قسمت که میگن اینه بعدم میگفتم اسکول نخاست صدامو بشنوه شاید لکنتی چیزی باشم فوری کل فامیلو خبر داد

الهی و ربی من لی غیرک
حالا آدم خوبیه؟؟😅😅😅

آره خداروشکر راضیم ازش😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
یه قیافه تکراری 😂چون از بچگی باهم بزرگ شدیم

مثل ما. همبازی بودیم😂

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
مثل ما. همبازی بودیم😂

اره منم😂همیشه دلم میخاس یکی از راه برسه عاشقم بشه😂ولی کسی ک هی میزدم تو سر و کلش عاشقم شد

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706