2733
2734
عنوان

اولین باری که شوهرتون و دیدین قیافش به نظرتون چطوری اومد ؟!😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4419 بازدید | 119 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی جذاب بود یه بلوز آبی آسمونی تنش بود با شلوار طوسی خیلی شیک شده بود تو اون لباسا. یه ادکلن هم زده بود که هنوزم می زنه بوش دیوانه کننده بود. موهاش برق می زد مرتب و تمیز. ریشاش مرتب فک می کردم خجالتیه ولی بعدش دیدم نه اتفاقا خیلی معاشرتی و شوخه

❤️تو باشی برام کافیه حتی اگه کل دنیا بهم پشت کنن ❤️
2728
اره والا از بس خوشتیپ و قشنگ بود البته الان که فکر میکنم میبینم فقط یه لحظه بنظرم خیلی خوب اومد ، ...

چه جالبببب مث من

من قبل اینکه شوهرم رو دیده باشم پدر شوهرمو دیدم

اصلاااا هم بهش نمیومد بچه بزرگ داشته باشه البته اون موقع اصلا نمیشناختمش ولی خیلی جذاب بود به نظرم

شوهرم هم دفعه اول دیدمش به نظرم خیلی زشت اومد😑

خدایا شکرت
2738
خیلی خوشتیپ و خوشگل ، قدش دلمو برد ناگفته نماند اول پدرش چشممو گرفت ، با اون موهای جوگندمی خیلی بنظ ...

اینجاس ک میگن 

پدرو ببین پسرو بگیر

در راستای همون قضیه مادرو ببین...

وااااا🙁 

چند بار تعریف کردم  اینجا 😂

تو عروسی برادرشوهرم و جاریم ک دختر داییمه دیدمش .اصن حالم خوب نبود 😂بد جور عاشقش شدم خیلی جذاب بود الانم هس اونم عاشقم شد 😍همش همو نگا میکردیم یادش بخیر 😂

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2706