2752
2734
عنوان

چشم خوردیم زندگیمون سیاه شد😭😭😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 79 پست
سوره بقره باز کنید تو خونه و بخونید ۴ قل بخونید تو خونه(سوره های توحید، فلق، ناس، کافرون)

ممنون

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا پیدا کردین؟ 

ن هنوز😔💔ولی مطمئنم پیدا میکنیم.

اما همچنان خانوادم اعتقادی ندارن و نادیدش میگیرن😭😭😔💔

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
تخم مرغ بشکنید صدقه بدین 

خانوادم اعتقاد ندارن ب تخمه مرغ

شاید صدقه بدیم😔👏

2731
اسپند دود کن سوره قریش فلق بخون بگو ماشاالله قوه علی به الله و علی العظیم همچیو جار نزن 

ما اصلا ب هیچکس هیچی نمیگیم😔💔مادرم از حرسش و اینکه زورش میاد چطور خانوادشن و نگه بهشون لج کرد رفت گفت.

اگه پیدا کردین با سوزن سوراخ سوراخش کنین بعدم زیر یه درخت پیر چال کنین 

خانوادم ک ذره ای اعتقاد ندارن مگه اینکه من یه کاریش کنم

من استرس دارم ناراحتم بابته گوشیم پروفایلت بدتر وحشت زدم میکنه😭😂💔

صد تا صد پنجاه پولی نیست که  بخواید چشم بخورید. خودتون انرژی منفی جذب میکنید بخاطر دیدگاه منفی ...

ن واقعا چشم میزنن خانواده مادرم شوهر خالم خودش طلا فروشه عینه ملکها زندگی میکنه خالم بعد اومده بود خونمون مادرم یه دستبند خریده بود بهش واااا 17 میلیون خریدی یه جوری چیز کرد انگار تاهالا ندیده گفت ب مامانم ک خوشبحالت و... بعد خودش 4..5 تا گردنبده 100 میلیونی گردنشه. عقده این.

امیدوارم مادرت سر عقل بیاد شما هم وضعتون خوب بشه 

ممنون عزیزم انشالله

2706