2737
2739
عنوان

با روسری جلو نامحرم چه رقصی کردن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4361 بازدید | 77 پست

واي آره ما هم  عروسي دختر همسايمون رفته بوديم فاميلاي عروس وقتي داماد وارد مجلس شد همه شال و روسري سر کردن که مثلا حجاب داشته باشن بعد همشون هم لباس دکلته پوشيده  بودن پاهاشون هم لخت بلند شدن با پاهاي لخت و روسري هايي که آنچنان سفت بسته بودن جلوي داماد ميرقصيدن 😂

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
وای نمیدونی زن دایی شوهرم چه قر کمری میداد  بعد یه جوری شالشو بسته بود که یه تار موش پیدا نشه

😂😂بنده خدا حسابی قر تو کمرش گیر کرده بود هر چند هرزگاهی یک مجلس زنونه بزارید تا قر ها خالی بشه و اینجور جلوی مردها ابرو ریزی نکنند.

فقط خدا ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وایییی😢عید عروسی دختر دایی شوهرمه..شوهر همین دختر داییش عروسیاشون مختلطه.حالا این عروسی هم مختلطه استرس دارم نمیخام شوهرم بیاد عروسی دخترا و زنا و عروس بی حجابن شوهرمم که نگاه میکنه ای خداااااا😢😢کاش شوهرم نتونه بیاد

وقتی مهناز افشار شال میبنده به سرش  و دامن کوتاه میپوشه دقیقا یاد همینا میفتم که با مانتو و روس ...

نهناز افشار هیچی نداشته باشه اون شال باید رو سرش باشه چون‌مجبوره.. چون ی عده مجبودش میکنن حالا ک شال نداری خوش اومدی از وطنت🙄

ولی مثلا جاری من‌ک کل خانواده شوهر بی حجابن اون حسابی خودشو میپوشونه اجباری ندارع

البتع من جاریمو ستایش میکنماااا عاااالیه ولی این‌کارش عجیب بود بنظرم

2740
واي آره ما هم  عروسي دختر همسايمون رفته بوديم فاميلاي عروس وقتي داماد وارد مجلس شد همه شال و رو ...

اینکه توی یه تایپیک گفتم باید همه چیز با هم بخونه همینه

خب یا نرقصن یا اگه میرقصن دیگه شال و روسری چیه

پرستارم و عاشق پرستاری هستم
نهناز افشار هیچی نداشته باشه اون شال باید رو سرش باشه چون‌مجبوره.. چون ی عده مجبودش میکنن حالا ک شال ...

عزیزم همین الانم نمیتونه برگرده

چون با رسانه های معاند همکاری کرده

رسانه ی سعودی جزو رسانه های معاند هست

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
هرباحجابی متدین نیست

دقیقا 

حرف حق زدی

از این با حجابا من زیاد دیدم که از زیر چادر که مقدسه چه کارا که نمیکنند 

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2706