2733
2739
عنوان

با روسری جلو نامحرم چه رقصی کردن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4329 بازدید | 77 پست

شهر مادر شوهرم اینا همه همینن .حتی بیحجاباش باید سال رو سرشون باشه وگرنه بد میدونن .با ارکستر و مختلط راحت میرقصن .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سن بالا که زیاد اشکال نداره ، بنده خدا عروسی بچشون بوده ذوق داشتن 

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             

وقتی مهناز افشار شال میبنده به سرش  و دامن کوتاه میپوشه دقیقا یاد همینا میفتم که با مانتو و روسری جلوی مردا میرقصن😂😂😂😂

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2740

اره منم زیاد دیدم طرف ادعای مذهبی بودنش میشه عکس بی روسری میذاره اینستا بیرونم چادر رو دماغ.....یا کسی میشناسم حسادت غیبت ودروغ زیاد میگه از اونطرفم ادعای خوب بودن داره 

خداروشکر

اره خنده داره پوشوندن سر و قر دادن باسن😂😂

من خودم حجاب دارم مراسم مختلط هم پانمیشم هیچ اتفاقی هم نیوفتاده حالا ادم نرقصه چیزی کم نمیشه ازش 

این پروفایل متعلق به یک نفر نیست...
فندوق جون دونفر عکس پرو تورو گزاشته بودن فکر کردم تویی

پروفایلت عکس خودته؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706