2410
2553
عنوان

با روسری جلو نامحرم چه رقصی کردن!!!

4267 بازدید | 77 پست

عروسی بردارشوهرم بود یه باغ گرفت که عروسی مختلط باشه و با دوستاش راحت باشه چون بردارشوهرمو جاریم از نظر حجاب ازادن دوستاشونم حدود پنجاه نفر که اونام لباساشون باز بود و حجاب نداشتن 

حالا این وسط مادرشوهرم‌ خاله شوهرم زن دایی و فامیلا شوهرم با مانتو روسری رفته بودن وسط همونا میرقصیدن جالب اینجا بود حتی یه تار مو هم بیرون نمیزارن ولی رفته بودن وسط با مانتو روسری جلو اون همه مرد چه قری میدادن همه هم نگاه میکردن

بعد به منم هی میگفتن بیا وسط بیا وسط 

خودم ادم مذهبی نیستم و پوشمم مانتو هس موهامم بیرون میزارم ولی این همه تناقض برام خیلی خنده دار بود 

از این تناقضا متنفرم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو موقعیتش نبودی بفهمی وقتی به حجاب اعتقاد نداری ولی مجبوری چقدر گنده 

واسه همین برات خنده داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2714

هم خدارو خواستن هم خرمارو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706